שבועות 2022 פתח תקוה אירועים ופסטיבל באם המושבות

שבועות 2022 פתח תקוה אירועים ופסטיבל באם המושבות

סלנו על כתפנו ראשנו עטורים מכל הארץ באנו לפתח תקוה עם ביכורים. תארו לכם את חג השבועות בימים שפתח תקוה הייתה מושבה חקלאית וחגגה את החג עם תבואות המשק. בכתבה זו – שבועות 2022 פתח תקוה אירועים ופסטיבל באם המושבות.

במצולות הים שבועות 2022 פתח תקוה אירועים

אז נכון שהחג הוא אחד משלושת הרגלים, אבל אם אתם גרים בעיר אז ממש שאין לכם סיבה להיעדר ממנה בתאריך 02/06/2022. למה ? כי תושבי העיר מוזמנים להפנינג חגיגת בסימן שבועות במצולות הים.

מתי חוגגים ביד לבנים ?

בתאריך  02/06/2022 ביד לבנים. מתחילים לעשות שמח החל משעה 16:30 בסדרת מופעים לכל המשפחה. כמה עולה ? הכניסה חופשית.

שבועות 2022 פתח תקוה אירועים ופסטיבל באם המושבות

שבועות 2022 פתח תקוה אירועים ופסטיבל באם המושבות

​​

מי מופיע בפסטיבל מצולות הים פתח תקוה ?

מיכל הקטנה, כוכבת הילדים אופק קסם של ילד . (תחילת המופעים בשעה 18:00). מה עוד מחכה לכם ? כדור ים | פריסבי | בקבוק אוקיינוס | סירת מפרש
מובייל צדפים | חלוקי נחל | ראש דשא | תמנון.

עוד באתר איתור כספים חינם הר הכסף אולי מחכה לכם חיסכון אבוד ? 

טיולים בחג המלצות לאן לטייל עם הילדים בחופשת שבועות

קטיף ביכורי הדובדבן בעין זיוון בגולן. בחג השבועות ה- 3.6 יפתח את שעריו בוסתן 'בראשית' בעין זיוון. לקטיף עצמי של ביכורים מזן הדובדבנים הראשון – הבורלא. ושלל פעילויות, תערוכת כלים חקלאיים, יריד תנובות הגולן ועוד. הקיץ הגיע ועמו עונת קטיף הדובדבן. בוסתן 'בראשית' בעין זיוון בצפון רמת הגולן, יפתח את שעריו לכבוד חג השבועות, החל מיום שישי 3 ביוני, 2022, לקטיף הדובדבן הראשון- הזן המקדים בורלא, וכן תות עץ. 

בוסתן בראשית בעין זיוון, אתר הקטיף העצמי הגדול ביותר בגולן, מציע שלל פעילויות לכל המשפחה- פארק חבלים, סיור לילדים על טרקטור ועגלה, פארק חי, עמדות מזון ושתיה, תערוכת כלים חקלאים לצד דוכני תנובות הגולן והגליל- יין מיקבי הגולן, סדנאות יצירה, תכשיטים ועוד. בנוסף, לרשות המבקרים, בין עצי הפרי, שפע של מקומות מוצלים לפיקניק, כסאות וערסלים במרחבי מטעי הדובדבן והרבה אוויר צח של הרי הגולן.

מרוץ הלילה של פתח תקוה 09/06/2022

למקומות היכון הכן רוץ. אוהבים מרוצים ? אוהבים את האווירה של הלילה. אז תרשמו לכם את התאריך ותשריינו את התאריך. ביום חמישי 09/06/2022 ייערך בפתח תקוה מרוץ הלילה NIGHTRUN​. ההתחלה בשעה 19:30 והסיום לקראת חצות. מה בתכנית  ?  מרוץ לילה זוהר וייחודי – חגיגה של אור, מוסיקה וצבע.