צו ירושה טיפול בעיזבון של נפטר

צו ירושה  טופס 

צו ירושה  טופס  ! טופס להדפסה בקשה לצו ירושה. הצו מסדיר אגב ירושה על פי דין , את חלוקת הירושה של אדם שנפטר בין ילדיו ואשתו ובין יורשיהם במידה והנפטר לא השאיר צוואה. טופס בקשה לצו ירושה ניתן להגיש באמצעות טופס להורדה או באמצעות אתר משרד המשפטים. אתר טופס מציע שירות משפטי במחיר שווה לכל נפש באמצעות עורכי דין מובילים ומנוסים

צו ירושה חלוקת רכוש 

לפי החוק הרכוש מתחלק כך: 50% לבן/בת הזוג של הנפטר והיתר בין ילדיו בחלקים שווים. במידה ואחד היורשים אינו בחיים החלק שלו מתחלק בין היורשים שלו בצורה שווה.

 

הגשת בקשה לצו ירושה 

את הטופס ממלא עבורכם עורך דין ומגיש אותו למשרד המשפטים בצורה הולמת לדרישות החוק ולאחר שטופס צו ירושה הוכן בצורה אופטימלית ומדויקת לפי דרישות החוק. לאחר תשלום אגרות ואפשרות להגיש התנגדות לצו ירושה , משרד המשפטים מנפיק צו ירושה אתו היורשים יכולים לקבל נכסים וכספים שהיו על שם הנפטר.

מבנה טופס בקשה לצו ירושה 

לטופס 5 חלקים לפי נושאים מרכזיים . עורך הדין שימלא את טופס צו ירושה צריך למלא את הפרטים בצורה מדויקת שכן מדובר במסמך משפטי חשוב ובעל השלכות כלכליות מרחיקות לכת. שאר שאינו נכלל בבקשה לצו ירושה מסיבה לא נכונה יכול לערער לרשם הירושות.

חלק א': המבקש, המוריש ומעמד היורשים

חלק ב': בן הזוג והקרובים של המוריש

חלק ג': שינויים לאחר פטירת המוריש

חלק ד': היורשים וחלקיהם בעזבון

חלק ה': הצהרת המבקש

טיפול בצו ירושה על ידי עורך דין מנוסה ! השאירו פרטים לייעוץ ראשוני וקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד 

[si-contact-form form='1']

צו ירושה  טופס טופס להדפסה בקשה לצו ירושה עם הנחיות ועצות כיצד להכין טופס צו ירושה במקרה בו אין צוואה כיצד מתחלק העיזבון בין היורשים במקרה שבו אין צוואה.

לאחר פטירת קרוב שיש לך זיקה לעיזבון שלו מומלץ לבצע איתור כספים אבודים לנפטר באמצעות חברה מקצועית לאיתור כספים אבודים או באמצעות הר הכסף הר הביטוח והר הכסף החדש של משרד האוצר בו ניתן לקבל פרטים על כספים אבודים וירושות

טופס להדפסה צו ירושה תקנות הירושה טופס 1 (תקנה 14) א))