סיורים חינם כינרת פסח 2023 סיורים מודרכים ללא תשלום בשביל סובב כינרת

סיורים חינם כינרת פסח 2023 סיורים מודרכים ללא תשלום בשביל סובב כינרת

רוצים לטייל בחול המועד הקרוב עם מדריך סביב האגם הלאומי?. הכירו את סיורים חינם כינרת פסח 2023 סיורים מודרכים ללא תשלום בשביל סובב כינרת. מי יוזם ומתי?. איגוד ערים כינרת מזמין את הציבור לחוויות פסח באגם הלאומי.

מה יש לעשות בצפון סיורים חינם כינרת פסח 2023 סיורים מודרכים ללא תשלום  

אביב הגיע פסח בא! באיגוד ערים כינרת מזמינים להגיע במהלך חול המועד פסח לאגם הלאומי. מה בתכנית?.

סיורים מודרכים ללא תשלום ב'שביל סובב כינרת'. 

תצפיות עוצרות נשימה ואתרים היסטוריים.

מוכנים?. קדימה להירשם ולהבטיח את מקומכם במסגרת פעילויות חינם בפסח

עוד באתר אירועי יום העצמאות 2023 ברכות להורדה מטס חיל האוויר 

יום ראשון 9.4.2023 י"ח ניסן תשפ"ג (ג' חוה"מ) – שקיעה, גונג'ל ונוף

נתחיל את הסיור בבית גבריאל, ונצא משם עם אוטובוס למטעי הבננות של קיבוץ מעגן. נתחיל בצעידה על שביל סובב כינרת בג'ונגל הישראלי ונראה תצפיות נוף קסומות על הכינרת. נעבור בשולי קיבוץ מעגן ובשביל המקסים במכללה האקדמית כינרת, ונסיים בבית גבריאל לקראת השקיעה, שם יוכל מי שירצה, לקנח את הטיול עם שתייה חמה ב'קפה תרבות' במתחם בית גבריאל המשקיף על הכינרת.

היכן נפגשים: בשעה 16:00 בחניית בית גבריאל. אורך המסלול: 2.5 ק"מ. משך הסיור: כשעתיים וחצי. דרגת קושי: בינוני.

מודעות גוגליום שני 10.4.2023 י"ט ניסן תשפ"ג (ד' חוה"מ) – טבע, נוף, אדם בסובב כינרת

את הסיור נתחיל בבית יגאל אלון, ונצא משם עם אוטובוס לנחל עמוד. נלך בטיילת נחל עמוד, נחצה את הנחל ונמשיך בשביל בנופיה הקסומים של הכינרת. היכן נבקר?. בקברו של יגאל אלון בית העלמין של קיבוץ גינוסר. נשמע על סיפור חייו, ונצעד עד בית יגאל אלון, שם תתקיימנה פעילויות נוספות של אקו כינרת ובית יגאל אלון. מפגש: 10:00 בחניית בית יגאל אלון. אורך המסלול: כ-2.5 ק"מ. משך הסיור: כשעתיים. דרגת קושי: קל, עם ירידה קטנה מגדת נחל עמוד לתוך הנחל.

שייט מעבדה השטה- אקו כינרת 2023 הקדימו להירשם לפעילות בחול המועד

הפלגות חקר ב'מעבדה השטה-אקו כינרת' – חוקרים ליום אחד. מתי?. חול המועד בפסח 2023? חוויה ייחודית ובלתי נשכחת בלב האגם הלאומי!. בואו להיות חוקרים ליום אחד, בשייט ב'מעבדה השטה- אקו כינרת', ספינה עליה מותקן ציוד דיגום ומדידה, המדגים את עבודתם של חוקרי ימים ואגמים. מה בהפלגה?. בהפלגה המודרכת דוגמים קרקע ומים מהכינרת, מפעילים ציוד מעבדה ומגלים את עולם המים והאקולוגיה של הכינרת. לאחר ההפלגה, תושלם תמונת המחקר במעבדת 'אקו כינרת' בבית יגאל אלון. בסיום הפעילות ניתן להישאר לפעילויות השונות בבית יגאל אלון. תצוגת 'המעבדה השטה' תפעל בבית יגאל אלון בין השעות 11:00 עד 15:00, הכניסה לקהל חופשית.

ההפלגות תצאנה ממזח גינוסר (בית יגאל אלון):

יום ראשון 9.4.2023 י"ח ניסן תשפ"ג (ג' חוה"מ) – בשעה 12:00 ובשעה 13:30

יום שני 10.4.2023 י"ט ניסן תשפ"ג (ד' חוה"מ) – בשעה 12:00 ובשעה 13:30

כמה עולה?. עלות: 30 שקלים לאדם (מחיר אחיד למבוגרים וילדים מעל גיל 3). מספר המקומות מוגבל ויש להירשם מראש. לא תתאפשר עליה לספינה ללא כרטיס.

 

הנחיות למטיילים בפסח 2023 סיורים ללא תשלום בצפון 

יש להגיע לסיורים בזמן! מספר המקומות בכל סיור מוגבל ויש להירשם מראש. לכל הסיורים יש להגיע עם נעלי הליכה סגורות (מתאימות גם להליכה במים), כובע ומים. הסיורים מתאימים למשפחות וילדים (ללא עגלות תינוקות) וכוללים הסעה חינם לתחילת המסלולים. יתכנו שינוים. יש להתעדכן לפני.

צפו בווידאו טיולים עם מדריך ללא תשלום בפסח 2023 שביל סובב כנרת