טופס 58 דחיית או קיצור שירות מילואים

טופס 58 בקשה לשחרור קיצור או דחיית או הקדמה של שירות מילואים

 

איך דוחים שירות מילואים? טופס 58 החדש להורדה משמש להגשת בקשה לדחיית או קיצור שירות מילואים. הורידו כעת את טופס הבקשה החדש ישירות למחשב האישי שלכם או לטלפון הסלולארי

טופס 58 החדש להורדה ישירות למחשב או הורדת טופס 58 ישירות לסלולאר. השנה האחרונה הייתה גדושת אירועים ואנשי מילואים לא מעטים נדרשו לשרת תקופה ארוכה יותר לאור המתיחות לפני הבחירות ואירועים הצפויים בשנת 2022 ויגלשו לשנת 2023. 

 

טיפים חשובים למי שממלא טופס דחיית מילואים 

במידה ובקשת הדחייה מאושרת החייל חותם כי יסכים להיקרא לשירות נוכחי או זה שאחריו ללא בקשת דחייה נוספת או להגיש בקשת דחייה נוספת במקרים המזכים לדחיית מילואים למעט ימי צום תשעה באב , שבתות וכו 

זמן מענה לטופס 58 על ידי רשויות הצבא  

אם הבקשה הוגשה טרם מועד ההתייצבות המענה יינתן עד עשרה ימים לפני ההתייצבות 

אם הבקשה הוגשה לאחר מועד ההתייצבות צהל יענה תוך 72 מרגע הגשת הטופס 

תשובות אפשרויות למענה לטופס חמישים ושמונה של צה"ל 

לבטל את הזימון לשמ"פ שלגביו הוגשה הבקשה.
לקצר את השמ"פ ל ימים, כך שיחל בתאריך ויסתיים בתאריך .
לדחות את השמ"פ מתאריך לתאריך .
להקדים את השמ"פ מתאריך לתאריך .
לפצל את השמ"פ לתאריכים .
לדחות את הבקשה

להורדה מהאתר טופס 58 דחיית שירות מילואים

 

מתי ביטוח לאומי משלם לחיילי המילואים המגויסים חרבות ברזל?.

משרתי מילואים יקבלו תשלום על השירות בתחילת כל חודש ולא בתום תקופת השירות. בעקבות המלחמה ולאור גיוס המילואים הרחב שלכם, תקבלו את התשלום עבור תקופת המילואים, מעכשיו ועד להודעה חדשה, כבר בתחילת כל חודש ולא בתום תקופת השירות כפי שהיה עד היום. התשלום יועבר באופן אוטומטי לחשבון הבנק שלכם, ללא צורך בהגשת תביעה. 

חיילי מילואים מבקשים לבצע דחיית שירות מילואים לתאריך או לבטל כליל שירות מילואים חד פעמי. בשינוי בשוק העבודה במשק. כיצד זה משפיע על השירות הצבאי בזמן האזרחות?. השוק דורש שעות עבודה רבות יותר ומעבר בין מקומות עבודה.

כיצד הצבא מטפל בבעיה?. צה"ל הופך גמיש יותר בדחיית שירות מילואים או קיצור שמ"פ למי שמגיש טופס 58 למפקד בצה"ל.

אתר הטפסים של ישראל מידע אודות החזרי מס והטבות לאנשי מילואים וכוחות הביטחון. שימו לב שכיום ניתן לדרוש ולזכות בעשרות הטבות מס גם ללא חברה מקצועית להחזרי מס לאנשי מילואים. מומלץ לקבוע פגישה עם פקיד שומה באזור מגוריכם. לפגישה הביאו אתכם את המסמכים הרלוונטיים. ומה באשר להנחה בארנונה. בתקופה של יוקר מחיה הולך וגדל חשוב להכיר הנחה זו ולממש אותה מול הרשות העירונית.