חתונה ממבט ראשון פרקים מלאים לצפייה ישירה הזוג שמצא אהבה ועזב

חתונה ממבט ראשון פרקים מלאים לצפייה ישירה הזוג שמצא אהבה ועזב

יש חשמל באוויר וגן האירועים מלא מפה לפה, החתן והכלה עולים לחופה וקהל האורחים דרוך לראות את מי יקבל. תחזיקו חזק מול המסך היא כבר כאן. חתונה ממבט ראשון פרק 1 לצפייה ישירה עם ספוילר על הזוג שמצא אהבה גדולה בתכנית השידוכים של ערוץ 12 בעונה חמישית ומפתיעה. צפו בווידאו עם ספוילר הגדול של העונה. 

זרקורים מאירים את החופה חתונה ממבט ראשון פרקים מלאים לצפייה ישירה מאקו 12 לייב

מודעה שראיתי באתר mako משכה את תשומת ליבי. היא הודיעה שאם אתם, רווקים ורווקות שרוצים לתת למומחים למצוא עבורכם את ההתאמה המושלמת. אנחנו מחפשים אתכם! הירשמו עכשיו ותתכוננו להתאהב. ספוילר לקראת עונת 2022 חתונמי. היה זוג שמצא את האהבה. שלא כמו בבדיחה הישנה של כוורת, שאם משהו מוצא אושר אז זה בטח של משהו אחר, בעונה החדשה והמפתיעה שודך זוג שמצא את האור האחד בשנייה.

חתונה ממבט ראשון פרקים מלאים לצפייה ישירה הזוג שמצא אהבה ועזב

חתונה ממבט ראשון פרקים מלאים לצפייה ישירה הזוג שמצא אהבה ועזב

וכך מצאו את עצמם מנחי התכנית סמדר ודני יושבים מול הזוג הטרי שכל מה שהוא ביקש להגיד – תודה. אנשים רבים שואלים על מה התודה ומה בקשה ? פשוט הם מצאו האחד את השנייה. ועכשיו הם רוצים להתחיל את החיים האמתיים. בתור בעל ואישה. הוא שלו והיא שלה.

הזוג ראשון משך את מרבית תשומת הלב . מדובר בזוג מעין ובן. היא עם מידה 44. אולם אחרי המפגש הראשון של הזוג – נראה כמו השידוך המוצלח של העונה. בהצלחה! במה עוסקת מעין מחתונמי ?  אדריכלית, מרצה וגם דוגמנית. ומה עושה החתן בן – עובד במפעל הצ'ורוס המשפחתי. בחופה השנייה התחתנו מאי ומשה. היא אחות במחלקה פנימית והוא עורך דין פלילי בן 36 ואנחנו מאחלים להם בהצלחה. 

עוד באתר איתור כספים חינם הר הכסף אולי מחכה לכם חיסכון אבוד ? 

בכל עונה יש זוג שכובש את לנו את הלב השנה זה יקרה חתנומי עונה 5 

כל חופה מתחילה בתקוה גדולה. מצלמות, אופטימיות ותפאורה מושלמת שכל כלה מבקשת. היא במרכז העניינים, החברות מתרגשות ההורים מביטים. זה האחד, הפעם זה יקרה? האם יש עוד סיכוי אחת לביתם לתפוס את החתן האחרון לפני שהרכבת יוצאת לתחנה הבאה. והיא, זו שאחד מאתנו מכיר ורואה אותה עכשיו בעונה החדשה של חתונה ממבט ראשון עונת 2022 בערוץ 12 לצפייה ישירה, ואולי בכתה כשהלכת. מקבל סיכוי חדש. עוד זריחה אחת.

מי הזוג שהתאהב ועזב את התכנית חתונמי עונה 5 פרק 1 

סצנה לא צפויה מחכה לצופים. חלק ממנה ניתן לראות בווידאו בכתבה זו. זוג מתרגש, מחזיק ידיים והגבר אומר בקול בוגר ליעל דורון ודני פרידלנדר, הפסיכולוגים של התכנית. חברים, עשיתם את שלכם. תנו לנו לצאת אל האור. בואו נעשה את השיחה שעושים בסוף. קבלו בבקשה את הכלה, קבלו את החתן שהפכו את היוצרות. הם לא מתנצלים, לא מפחדים ממערבולת אחת גדולה. בסוף גם אתם תתאהבו. זה הזמן.

לקראת שידור צפו בווידאו חתונה ממבט ראשון עונה 5 פרק 1 מאקו ערוץ 12. זה הולכת להיות אהבה עד השמיים.