מחוברים עונה 10 פרקים מלאים לצפייה ישירה

מחוברים עונה 10 פרקים מלאים לצפייה ישירה

אין הרבה סדרות ישראליות מומלצות שהגיעו לעונה עשירית. לכן לא פלא שחובבי הסדרות הישראליות מתרגשים לקראת העונה החדשה שלה. מה בכתבה?. מחוברים עונה 10 פרקים מלאים לצפייה ישירה.

לוח שידורים הוט מתי מתחיל מחוברים עונה 10 פרקים מלאים לצפייה ישירה

ובכן במהלך 2023 היא מגיעה ובענק. הפרומואים כבר כאן ואתם יכולים לצפות בווידאו בסוף הכתבה. טז אם סקרנים בואו נראה ונגלה לכל העולם מי יופיע בעונת מחוברים 2023 השנה. אז למה תאם מחכים?. בואו נתחיל עם הסקירה.

עוד באתר מלכת היופי של ירושלים פרק סיום העונה: מקודשת, מקודשת?

אירוע ההשקה ועכשיו עולה הסדרה HOT

לפני מספר חודשים נערך אירוע השהקה של העונה החדשה. מי הגיע?. לאירוע הגיעו ששת המחוברים החדשים- קרן פלס, אורנה בנאי עם בת הזוג עדי, יעל שלביה, מיקי בוגנים, הדר מרקס ואורי ששון. מה היה שם?. במהלך האירוע קרן פלס עלתה לשיר- תחילה עם השיר המלווה את העונה ״מישהו שמח בשבילי״. מה עוד הם שרו?. לאחר מכן שרה את ״מבול״ (שיר הנושא של העונה הראשונה של מחוברים) כאשר חמשת המחוברים הצטרפו אל הבמה ושרו יחד אתה.

מי משתתף העונה בסדרה של מחוברים 2023? 

קרן פלס זמרת ויוצרת אהובה כתבה את השיר "ואת" להראל סקעת,

אורנה בנאי. עם מי היא תופיע בסדרה?. עם בת הזוג עדי. אורנה היא הרבה יותר משחקנית וקומיקאית!. פעילה חברתית ודמות ציבורית אהובה.

יעל שלביה דוגמנית בינלאומית ושחקנית ישראלית. היכן הופיעה?. ברשימת 100 הנשים היפות בעולם.

מיקי בוגנים מעצב שיער, איש אופנה ומנחה טלוויזיה.

הדר מרקס הדר מרקס היא שדרנית רדיו וקריינית פרסומות ישראלית.

אורי ששון כמה המדליות אולימפיות יש לו? מדליית ארד מאולימפיאדת ריו דה ז'ניירו 2016 בקטגוריית המשקל של מעל 100 ק"ג ומדליית ארד מאולימפיאדת טוקיו 2020

מתחברים לסדרה הכי ישראליות סדרות מומלצות 2023

אם יש שם שאני יכול לתת למחוברים, אחרי תשע עונות ועוד אחת השנה, זה השם הסדרה של כולנו. למה אני חושב כך?. מדובר באנשים מפורסמים אבל לרגע אחד הם הופכים לחלק מאתנו. למשך כמה זמן הם מקלפים את הזוהר, את מעמד הסלב ומתייצבים כאחד האדם מול המצלמה.

צפו בווידאו מחוברים עונה 10 פרקים מלאים לצפייה ישירה לקראת שידור  בהוט לוח שידורים