הסוכנות לעסקים קטנים מענקים משרד הכלכלה

הסוכנות לעסקים קטנים מענקים משרד הכלכלה

המיתון הכלכלי 2020 בישראל מוצא את העסקים הקטנים והעצמאים עם צורך דחוף בסיוע מענקים הטבות וליווי כלכלי לצד כניסה לתחום מכירות באינטרנט. כתבה מיוחדת על ההטבות המענקים והכלים של הסוכנות לעסקים קטנים מענקים משרד הכלכלה במשרד הכלכלה

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה

תשתית אינטרנט בסיב אופטי

תשתית אינטרנט חזקה ויציבה היא תנאי להצלחה של עסקים חדשים ויכולתם לגייס לקוחות חדשים או לבצע מכירות באתר אינטרנט. כיום ניתן להתקין תשתית וספק של אינטרנט לעסק על גבי הסיב האופטי שיכול להגיע למהירות של 1.1 גיגה ללא תלות בתשתית בזק.

משרד הכלכלה מציע לעסקים קטנים  לשדרג את תשתית האינטרנט למהירה, איכותית ואמינה לשימוש מקצועי בעסק או בבית וליהנות ממימון של עד 1,000 שקל.

הטמעת סליקה בתקן EMV

כל בעל עסק ועצמאי יודע שגביית תשלום ותזרים מזומנים הם קריטיים להצלחת העסק. מעבר להיבטים של ניהול חשבון . כיום ניתן לבצע סליקה מאובטחת בתקן EMV גם לעסקים קטנים ובינוניים ולעלות כיתה בתחום תזרים ההכנסות. המשרד מציע מימון של עד 80% מהעלות.

תקן EMV  נחשב לחדשני וזה שנפוץ ברחבי העולם ומאפשר ביצוע תשלומים ללא מגע באמצעות הטלפון הסלולרי ואפליקציות תשלום מתקדמות.

 

קרן דרומה – צפונה לעסקים הלוואות ליצרנים

קרן דרומה – צפונה לעסקים, מיועדת לסייע לעסקים יצרניים ולמפעלים באזור הצפון והדרום באמצעות הלוואה של עד 2 מיליון ₪.

מוקד פניות ארצי:​ 1-700-509-010  טל': 1-700-509-010, 08-6279642​

מיקרופיננס קרן הלוואות זעירות

קרן הלוואות זעירות מיקרופיננס מסייעת בהקמה ופיתוח של עסקים זעירים המתקשים בגיוס אשראי. לא כל עסק קטן נזקק להלוואות בקנה מידה רחב ולפעמים כמה עשרות אלפי שקלים של מימון ביניים יספיקו לנו לעבור את תקופת המשבר ולטפל בתזרים הפיננסי מול הבנק. מתן הלוואה ע"י בנק הפועלים. גורם מנהל – קורת, עמותה לפיתוח כלכלי.

עוגן – קרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים

בנוסף למתן הלוואות ללא ריבית לאנשים פרטיים הקרן , באמצעות משרד הכלכלה , ללא קשר להלוואות בערבות מדינה , מעמידה הלוואה בסכום של עד 200,000 ₪ כדי לסייע לבעלי עסקים. ניתן ליצור קשר עם הקרן בטלפון טלפון: 02-5300777, 02-5300779 או באמצעות דואר אלקטרוני  asakim@ogen.org​

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה רשימת הטבות לעצמאים ועסקים להתמודדות עם המשבר הכלכלי 2020 מענקים נטו לעסק פרסום חינם ליווי מימון