אירועי סוכות 2023 בדרום פסטיבלים אטרקציות בילוי משפחתי

אירועי סוכות 2023 בדרום פסטיבלים אטרקציות בילוי משפחתי

מה עושים השנה בדרום הארץ במהלך חול מועד?. צוות האתר ליקט עבורכם את האירועים הבולטים ומגיש לכם את רשימת אירועי סוכות 2023 בדרום פסטיבלים אטרקציות בילוי משפחתי.

עוד באתר קצבת נכות 2024 ביטוח לאומי כמה מקבלים

כפר הנוקדים, פארק קרסו למדע, פסטיבל הצגות הילדים הבינלאומי באר שבע, טיולים בערד אירועי סוכות 2023 בדרום

בכתבה זו נמליץ לכם על אטרקציות מרכזיות במהלך ימי החג. אם אתם מאזור באר שבע, ערד ירוחם או מיישובי הנגב יש לכם את כל הסיבות להישאר באזור. אם אתם מאזור המרכז ומחפשים אטרקציות בדרום בסוכות השנה, יש לכם סיבה טובה להגיע. יאללה בואו נתחיל.

מודעות גוגלבואו לבקר במטע הרימונים הגדול בעולם 

בפני שדות יקיימו פעילות מיוחדת במטע הרימונים הגדול בארץ! במהלך הביקור שומעים את סיפורה של החקלאות באזור ואת סיפורו של המטע, הסברים על ניסויים חדשניים שנעשים במטע, על החיבור עם רועי הצאן הבדואים ועוד. במהלך הסיור טועמים גם מזני הרימונים השונים הגדלים במטע, ואפשר גם להמשיך לסדנת הכנה של מיץ רימונים טרי.

יש חווה כזו ואתם מוזמנים גם בחול המועד השנה 

ביש חווה כזאת יקיימו סיור מיוחד לכבוד סוכות  בנושא בית ארעי לעומת בית קבוע. בסיור עוברים בין בתי החברים
ומכירים את אורח החיים שלהם מקרוב. פוגשים בעלי חיים מכל המינים ומשווים בין ביתם לביתנו. חוות רימון נמצאת בלב יער להב בעמק קסום, ומהווה מענה ייחודי לבני נוער שאינם משולבים במסגרות. במהלך סוכות ניתן להגיע לחווה לחוויית קטיף עצמי בגן הירק, בו הכל גדל ללא ריסוס. בנוסף, יפעיל ;סוכת יציר עם תוכן יצירה עבור ילדים על בסיס חומרי יצירה וצבעים מהטבע.

 

עוד באתר בחורים טובים סרט ישראלי צפו בווידאו קומדיית השידוכים

מודעות גוגלמוזיאון מורשת צאן ברזל בצאלים 

אחד המקומות המעניינים בנגב פותח את שעריו בחול המועד. אם אתם מחפשים בילוי מומלץ בסוכות 2023 בהחלט מומלץ להגיע. במוזיאון מורשת צאן ברזל בצאלים, המציג את תולדות הציונות, מימי התורכים ועד ימינו, דרך סמלי הברזל של המפעל של משפחת קרצמר הירושלמית. מה הפעילות?  סיורים מיוחדים לכבוד חגי תשרי. הסיורים יתמקדו בסמלים של החגים, אשר תופסים מקום משמעותי במדליות והמטבעות שהוטבעו לאורך המאה העשרים.