שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו המסכם

שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו המסכם

אני לא יודע אם אני שמח או עצוב מהעובדה שכבר הגענו לסוף העונה הראשונה של הסדרה הכי טובה באמזון פריים. שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו המסכם באתר הסדרות המוביל בישראל פרקים מלאים לצפייה ישירה של הסדרה LORD of the rings episode 8 ספוילרים עונה 2. מה עוד בכתבה הזו?. בסוף העמוד ווידאו חדש ומסכם של פרק 8 שר טבעות הכח. 

איך מסתיימת העונה הראשונה של שר הטבעות פרק אחרון לצפייה ישירה 

זהירות ספוילרים. אם טרם צפיתם בפרק 8 טבעות הכח ייתכן ואנו עומדים לגלות לכם כמה מהאירועים החשובים בסדרה. אז בואו נתחיל כי אין רגע דל בפרק המסכם. לכל דמות יש השפעה מהותית על העתיד של ארצות הדרום ובעתיד מן הסתם על גורלם של ההוביטים ועל השאיפות של סאוורון להשתלט על העולם המוכר והידוע.

בטבעות הכוח פרק 7, ברונווין מזכיר איפשהו שנקרא פלרגיר. חשבתם שזה סתם ככה עלה לאוויר?. חשבתם למה זה חשוב בעולם של שר הטבעות?. בואו נחזור למציאות של טולקין.  הפרק השביעי מתרחש בעקבות התפרצות געשית הר האבדון. מתי זה קרה?. כאשר תושבי הדרום וחיל המשלוח של נומנור פזורים על פני הארץ ומביטים כיצד מורדור עולה לגדולה. מה הם מבינים?. שאין עתיד בחבל הארץ שהיה הבית שלהם. ומה עם עושים?. מה שעשתה האנושות בסוף תקופת הברונזה, נוטשת את הערים הישנות בחיפוש אחר ארץ חדשה. לקראת הסוף, אחרי שכולם מתקבצים מחדש בהרים, ברונווין אומר שתושבי הדרום הולכים לפלארגיר.

שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו טבעות הכח פרקים מלאים לצפייה ישירה

שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו טבעות הכח פרקים מלאים לצפייה ישירה

מה אומר טולקין על העיר המסתורית החדשה? איך מסתיימת העונה הראשונה של טבעות הכח לצפייה ישירה? 

הקוראים המושפעים של ספרי טולקין כבר שמעו על העיר המסתורית פלארגיר. ומה עם אלו שטרם נחשפו לספרים?. הם חייבים להכיר את התפקיד המכריע שיש לעיר הזו לגבי העתיד של הארץ התיכונה. צפו בווידאו בסוף העמוד פרק הסיום לשר הטבעות עונה 1. 

ומה קורה בינתיים לשתי הדמויות הראשיות דורין הגמד ולורד אלרונד האלף?. הם ממשיכים להפיק את המינרל הנדיר Mithril. הם בוודאות יצליחו להציל את גזע האלפים, אבל לאיזה אסון גדול הם ייגרמו?. יציבות המכרה תערער, גזע הגמדים החביב יעמוד בפני סכנה ומי האורח הלא רצוי שיגיע להתיישב בארץ הגמדים?. כן אתם מכירים אותו. שד נורא הנקרא בלרוג. מתי נראה אותו בפעם הבאה?. בסרט הראשון של שר הטבעות. 

הספוילרים שיעצבו את העונה השנייה של הסדרה

האורק בדמות אלף, אדר, יקים ממלכת אורקים בחבל הארץ של מורדור. מה יהיה סופו המפתיע?. אדר יתחזק וישלוט ללא בחבל הארץ הדרומי. עד מתי?. עד שהאדון שלו, סאורון, יבין שאנשי הדרום יילחמו על ארצותיהם וייפרע ממנו לתמיד. 

עוד באתר ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

באותם קרבות לכיבוש חבל הארץ הדרומי, יוצג הלורד הלברנד כלוחם עז נפש עד שיוכרז למלך. מה חשוב שלא תבלבלו?. הוא לא אראגורן שסביב דמותו נקרא הסרט השלישי שובו של המלך. אז איך בכל זאת דמותו של אראגורן, הצעדן, קשורה לסיום עונה 1 טבעות הכח?. אבא שלו, איסילדור, יטפס באומץ מהבית שהתמוטט בדיוק בזמן כדי לחלץ את אביו אלנדיל במהלך הקרב הגדול.

הדמויות שלא הופיעו בסדרה טבעות הכח עונה 1

כבר כעת ברור שייקח עוד זמן עד אשר תעלה לאוויר הסדרה שר הטבעות עונה 2 לצפייה ישירה. מה כן אנחנו יכולים להגיד בכמה מילות סיכום?. אולי להזכיר את הדמויות המוכרות שלא לקחו חלק בסדרה המעולה שהפיקה אמזון פריים. אבל איפ אפשר מבלי להזכיר אותם. ההוביטים פרודו בגינס, סמוויז (סאם) גמג'י, מרי ברנדיבאק, פרגרין פיפין טוק, אראגורן בן אראתורן צאצא ישיר של לאיסילדור בן אלנדיל. ואיך אפשר בלי דמותם של מרכיבי סמל החברות האמיצה, גימלי בן-גלוין ואלף לגולאס. 

צפו בווידאו שר הטבעות פרק אחרון צפו בווידאו המסכם פרק שמיני ואחרון לצפייה אמזון פריים כתוביות עברית