שעת נעילה פרק 5 צפייה ישירה תאגיד כאן ערוץ 11

שעת נעילה פרק 5 צפייה ישירה תאגיד כאן ערוץ 11

זירת הקרב מתחממת והסצנות הופכות להיות מתגרות עבור הצופה. מצד שני, לחשוב שבמהלך המלחמה אנשים שוטטו ברמת הגולן עם סלי אוכל , פוגמת באמינות הסדרה, בעיני. ובכל זאת קבלו את שעת נעילה פרק 5 צפייה ישירה תאגיד כאן ערוץ 11 . 10 פרקים מלאים שעת נעילה צפייה ישירה

שעת נעילה פרק 5 צפייה ישירה תאגיד כאן ערוץ 11

שעת נעילה פרק 5 צפייה ישירה תאגיד כאן ערוץ 11

פרק 1 +2 בכורה כפולה כיפור שעת הנעילה ערוץ כאן

הסורים על הגדרות והחיילים במוצב שמופתעים מההתקפה על רמת הגולן פורסים קו הגנה ראשון. בפועל נשמעו לא מעט אמירות בגנות ההקצנה של ההפתעה. אביגדור קהלני ספר בראיון שמשעות הבוקר בכיפור אוקטובר 1973 הטנקים נערכו בצומת נפח מתחת לרשתות ההסוואה.

פרק 3 שעת נעילה פרק מלא צפייה ישירה

החיילים הסורים מתקדמים בתוך במנהרות של מוצג החרמון בזמן שאבינועם ויואב מחליטים לעזוב את ההר השריונרים מבינים ישנה בעיה עם מפקד הטנק שלהם. במקביל ליאור אשכנזי בתפקיד השריונר לשעבר שמחפש את הבן שלו7 מממשיך לחפש את בנו בזירת הקרבות יחד עם ליאור אשכנזי.

פרק 4 שעת נעילה המשך הקרבות ברמת הגולן

הסדרה שעת נעילה לצפייה ישירה ממשיכה להציג את סיפורי " מגוללת את סיפורי החברות, ההקרבה והאהבה, המאירים את הגיבורים והגיבורות שמצאו עצמם לבד מול הצבא הסורי, כשסכנת חורבן בית מרחפת מעל משפחותיהם בעורף. אלה סיפורי מלחמה כפי שלא סופרו מעולם על מסך, על המלחמה ששינתה את ישראל לעד.

פרק 5 שעת נעילה צפייה ישירה

המלחמה בשיאה מדינת ישראל נצבת על סף חורבן קיומי שמולו מצוי האיום בחורבן פרטי של גיבורי שעת נעילה לצפייה ישירה בשלב הזה, אמירות כמו חיים בר-לב בשיח לציון 25 שנה ל"מעריב", 1973, לפני המלחמה.-"אני לא חושב שקיימת סכנה לביטחונה של ישראל… היום ההכרה בעולם הערבי היא שבכוח לא יכולים לפתור את הבעיה." נשמעות בשעת נעילה רחוקות מהמציאות.

המציאות מול הסדרה שעת נעילה

לסיום על רקע המחזות, הסצנות והשכחה של הציבור הישראלי את מלחמת יום הכיפורים, נזכיר ציטוט של הרמטכ"ל "הדור הזה של 73', הוא עולה על הדור של 67', שעלה על הדור של 58', שעלה על הדור של 48'. הדור החדש הזה הוא דור לוחמים, שאתם עוד אחרי המלחמה הרבה זמן תכתבו את האגדות שלהם". ~ במסיבת עיתונאים בבית סוקולוב, 8 באוקטובר 1973

צפו בפרקים מלאים שעת נעילה לצפייה ישירה כאן – תאגיד השידור הישראלי