שעת נעילה פרק 2 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 

שעת נעילה פרק 2 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 

מלחמת יום כיפור בשנת 1973 היא פצע שלעולם הגליד בחברה הישראלית, אולי זו הסיבה שרק עכשיו כמעט חמישים אחרי המלחמה עולה היצירה הטלוויזיונית הראשונית הרצינית המטפלת בנושא. שעת נעילה פרק 2 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 באתר הסדרות של ישראל

שמאלני, קצין, ג'ובניק וקצינה נפגשים בזירת הקרב 

לאחר שצפינו בתוכנית שעת נעילה פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ כאן אפשר להגיד שמדובר בסדרה מבטיחה. לכן לא פלא שכבר מרגע פרסום הפרומו החדש להקרנת שעת נעילה פרק 2 המדינה כולה דרוכה לצפות בהמשך העלילה, אז בואו נתחיל בעצם מסוף פרק 1. מההתחלה העלילה כמעט ברורה. לוח הזמנים של המלחמה כבר נקבע וכולנו מכירים אותו. לכן החידוש הגדול הוא בשילוב הסיפורים האישיים של כל אחד מהאנשים. לא של הגנרלים, לא של המדינאים ולא שגולדה מאיר במלחמת יום הכיפורים. אלא של האנשים הפשוטים.

מרגע שעולה הסצנה הראשונה של פרק 2 ברור שהולך להיות פה קשה. לכולם. ככל שהסדרה מתקרבת אנו נראה יותר שחזור של קרבות שבש, שריון בשריון ואולי גם שחזור ופגישה עם הגנרלים בשטח, אלו שהצילו את מדינת ישראל מנעילה סופית וכללית בקרבות השריון בעמק הבכא.

אמת או בדיה? שעת נעילה פרק 2 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 

על רקע הפרק השני של שעת נעילה ניתן מחוץ למציאות האישית החיילים במעוזים ברמת הגולן צפו בטנקים הסורים דוהרים מקונטרה בדרך אופטימלית לזחלי שריון. הם ספגו את מהלומות מטוסי חיל האוויר הסורי מבוקר עד ערב וראו כיצד מתקרבת מדינת ישראל לסכנה קיומית.  על אף שפרק 2 שעת נעילה מתמקד בעולם האישי של הגיבורים ( טוב לא כולם שם גיבורים באמת), התיעוד תחת האש הוא מרשים. אולם הפרק האחרון נוכל לדעת עם שעת נעילה עושה את הכבוד הראוי ללוחמי יום הכיפורים כאשר באופק מרחפת הביקורת של משלם המיסים על אופן השימוש בכספים בתאגיד השידו המתקשה לייצר אחוזי צפייה ברצועות החדשות.

 

המפקד יואב – אביב אלוש
הקצינה דפנה – ג'וי ריגר
החייל מרקו – עופר חיון
החייל ג'קי אלוש – אימרי ביטון
השדר מני בן דרור – ליאור אשכנזי.
יוני בן דרור -לי בירן הבן של מני ואהוב של דפנה הקצינה
נמרוד כספי מפקד הטנק – עומר פרלמן