רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה צפו בווידאו פרקים חדשים

רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה צפו בווידאו פרקים חדשים

מי אמר סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה ולא יודע שיש אחת כזו ב HOT. שיקום! בשבועיים האחרונים נראה שהצופים מתנהלים סביבה. קבלו את רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה צפו בווידאו פרקים חדשים. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה צפו בווידאו פרקים חדשים

רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה צפו בווידאו פרקים חדשים

ביקורת והמלצות רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה

חמשת המשתתפים הקבועים בסדרה הם ההורים , ציפי ורפי והילדים בר רפאלי, און ודור שמצליחים בפני עצמם. מדי פרק חדש של הסדרה הם חושפים, באומץ רב!, סודות מחיי המשפחה והצופה מקבל תחושה שגם בחיי הזוהר, יש לפני הכל, חיי רגילים בסדרה רפאליס לצפייה ישירה פרקים מלאים.

עוד באתר אפליקציית היכרות חינם 

בכל פרק חשיפה חדשה והפעם מתי בר הבינה שעדי יהיה בעלה?

לא בכל יום מתייצבת אושיית רשת בישראל, בטח לא משהי בקליבר של בר רפאלי, ומספרת בכנות ( לתחושתי ) על מערכות יחסים ועל החתונה. זו עליית מדרגה בסדרה. כי יש כאן חשיפה לא של חוויה פרטית, אירוע השקה או מסיבת בריכה, אלא טפח מהחיים האישיים במקום הכי פרטי.

וכך מספרת בר ( תמלול חופשי משמיעה ):

אם משהו מתחיל איתי היום, זה מבין אותי, אני לא מעוניינת בדבר הזה.  לא מתגעגעת לזה, זה מוזר לי. ואז היא ממשיכה ומגלה שהיא כבר 12 שנה לא שם. היא מגלה באומץ כיצד אמרה – הוא לא יהיה בעלי. החברות גם הן מודות שחשבו שבר תתחתן עם אדם מחו"ל. ומתי היא אמרה כן- זה יהיה בעלי. היא מספרת על מסיבת בריכה, הרגישה לא טוב, וכיצד עדי ידע לנהל את הסיטואציה. ואז גם אמרתי לו, מספרת בר, אני יודעת שאמרתי לך שלא אתחתן אתך אבל ניראה לי שכן.

צפו בווידאו לקראת שידור רפאלי פרק 7 לצפייה ישירה. קבלו את הסצנה בה מספרת בר רפאלי, באומץ וברגש – על הדרך לנישואים עם בעלה.

מודעות גוגל
אתר הסדרות של ישראל ביקורת סרטים חדשים והמלצות לצפייה. בכל שבוע סרטים חדשים בקולנוע, מבצעים והנחות, סיקור פוסטים ברשתות החברתיות וטיפים חשובים בנושאי בידור, תרבות ופנאי. קהל מקדמי האתרים מוזמן לפנות אלינו להחלפת קישורים. בעמוד זה סקירה של פרקים חדשים רפאליס לצפייה ישירה בהוט.