פעילויות לחופש הגדול 2023

פעילויות לחופש הגדול 2023 מה עושים עם הילדים

איזה של כיף של חופשה!. הילדים יצאו לחופשת הקיץ וההורים שוברים את הראש באיזה בילוי ואטרקציה הילדים ימצאו עניין. מה בכתבה?. מדריך פעילויות לחופש הגדול 2023 מה עושים עם הילדים. היכן כדאי לבלות ובאיזו אטרקציה תוכלו לרכוש כרטיס כניסה מוזל 1+1 באמצעות הטבות בכרטיס אשראי. 

מיני ישראל פעילות  פעילויות לחופש הגדול 2023

היכן אתם אוהבים לבלות בשפלת יהודה?. רק חצי שעה נסיעה ממרכז הארץ, לא רחוק מצומת לטרון שוכן מיני ישראל. חוץ מהופעות מוזיקה מעולות המקום הוא אטרקציה לכל המשפחה בימי החופש ובסופי שבוע. בנוסף לדגמים של מקומות יפים בארץ ישראל, מחכות למשפחות שלל פעילויות ואטרקציות. מה למשל? 

נינג'ה מיני ישראל מהגדולים והמפוארים בארץ  

מתחם ראלי ארט  טיולי שטח לחובבי האקסטרים בתיאום מראש 

מתחם פאודה 

כמה עולה כניסה למיני ישראל?. איפה כרטיסים מוזלים בכרטיס אשראי?. לפי אתר הפארק, מיום 04/7/2023,הפארק נמצא בהליך שדרוג , שיפוץ ו"מתיחת פנים" ואתם נהנים ממחיר מוזל משמעותית חבילה משפחתית – 4 כרטיסים = 280 ש"ח. הנחות נוספות תוכלו למצוא באתרי ההטבות של חברות כרטיסי האשראי. 

תמי 4 שירות לקוחות טלפון הזמנת טכנאי תמיכה הזמנות

סרטי הילדים של קיץ 2023 כרטיסים 1+1 פלנט קוד קופון כרטיס שני לסרט מתנה הוט סינמה

למה אני אוהב את הבילוי של צפייה בסרטים במהלך ימי הקיץ?. קודם הודות למזגן, לרוב ישנה חניה חינם ולרוב מדובר בבילוי זול ומהנה לכל המשפחה. מעבר לזה, כיף לשבת עם הילדים בבית הקולנוע, להתרגש, לצחוק ולצפות בסרטים החדשים שמגיעים לבתי הקולנוע בקיץ. מה למשל?. איזה סרטים מומלצים לחופש גדול 2023? 

מרמדיוק סרטי ילדים בקולנוע 

קומדיה משפחתית על כלב דני ענק, בעל אופי סוער ונטייה להסתבך בצרות. מלא אהבה ונאמנות אין סופית למשפחתו. סרטון בו הוא מצולם הופך לויראלי , מאלף כלבים מפורסם רואה אותו ומחליט לקחת עליו את האתגר ולאמן את מרמדיוק כדי שיזכה באליפות העולם לכלבים!

ההילולה הסרט של שנות התשעים עם שלום אסייג 

בעקבות חלום נבואי על סבו שנפטר, פרוספר, גיבור הסרט, לוקח את המשפחה ותושבי השכונה להילולה אצל ה"באבא סאלי" בנתיבות. העלילה מסתבכת כשבעקבות טעות בדרך, הם מגיעים לליבה של עזה ונחטפים. החטופים מנסים את כל השיטות מהשכונה כדי לברוח מהשבי, בזמן שעברייני השכונה עובדים על תוכנית בניסיון לחלץ אותם מבחוץ. כשהם סוף סוף מצליחים להשתלט על החוטפים ומוכנים להימלט, לידה לא צפויה של אשת אחד החוטפים, מסבכת אותם שוב. האם הם יצליחו להגיע להילולה?