פאודה פרק 2 עונה 4 צפו בווידאו החדש הלוחמים פשטו עם שחר

פאודה פרק 2 עונה 4 צפו בווידאו החדש הלוחמים פשטו עם שחר

נורית תגיעי לנקודה שלך. כך נפתחת העונה הרביעית והמסקרנת של פאודה לצפייה ישירה. הדקה הראשונה של הפרק הראשון מבטיחה וההמשך מקיים. קבלו את פאודה פרק 2 עונה 4 לצפייה ישירה ב yes. צפו בווידאו בסוף העמוד

דורות של לוחמים אלמונים פאודה פרק 2 עונה 4 צפו בווידאו החדש 

תישארו ברכב כל הרחוב יוצא אליכם. מזהירים מחוליית הפיקוד במפקדה הממוזגת. אבל הלוחמים בשטח כבר מזמן מבינים. מה בדיוק?. דברים שרואים מכאן לא רואים משם. וכך למעשה ניתן האות לרצף האירועים של העונה החדשה. כמו במציאות, הכוחות המיוחדים כבר מזמן אבדו את אבק הכוכבים לטובת תקנות מנהליות. אבל את אף אחד זה לא מעניין. מה כן?. מתי כבר נראה את עונה 4 פאודה פרקים מלאים לצפייה ישירה בנטפליקס עם תרגום עברית מובנה. 

פאודה פרק 2 עונה 4 לצפייה ישירה VOD פרקים מלאים yes נטפליקס ישראל

פאודה פרק 2 עונה 4 לצפייה ישירה VOD פרקים מלאים yes נטפליקס ישראל

רגע לפני שנמשיך נחזור לאגדות העבר של השירות החשאי הישראלי 

פעם אגדות היו נרקמות בספרים. זה התחיל עם חבורת חסמב"ה של יגאל מוסינזון. בספרים הראשונים הם התמקדו בסיוע להקמת המדינה שבדרך. אחריהם הגיעה סדרת ספרי הימאים. חבורת לוחמים אלמונים, שפעלה בסגנון בו פעלו האצ"ל והלחי. סוכנים חשאיים שבצעו פעולות נועזות מעבר לקווי האויב טרם מלחמת העצמאות. מי כתב את הספרים האלו. סופר בשם אבנר כרמלי. מי הוא היה באמת?. שרגא גפני היסטוריון צבאי. הספרים יצאו בהוצאת מ.מזרחי. הספריות העירוניות היו אז על תקן נטפליקס וכל מי שקרא את הספר הראשון המשיך עד סוף הסדרה. 

מודעות גוגלעל מה העלילה בעונה החדשה של פאודה עונה 4 בנטפליקס בקרוב

העונה מתרחשת כשנתיים לאחר אירועי העונה הקודמת. דורון חי בחווה של אביו, מנותק מהעולם ומחבריו ליחידה וחש תסכול רב על הדחתו ממנה.

עוד באתר עצמאות 2023 ברכות להורדה חוגגים 75 למדינה

החבר הטוב שלו, קפטן איוב אותו מגלם איציק כהן, בניסיון להוציא אותו מהמצב שנמצא בו, מבקש מדורון להצטרף בתור מאבטח למשימה פשוטה לכאורה בבריסל.

קביליו כמובן מסכים. בבריסל הוא מתלווה לאיוב בפגישה עם עומאר טוואלבה (אמיר בוטרוס), מקור לבנוני חשוב במיוחד לקפטן איוב.

טוואלבה הוא למעשה בנו של משת"פ מג'נין שסייע לישראל בעבר ונחשף כבוגד. איוב עזר למשפחתו והעביר אותה מהגדה לרמלה כדי לשמור על ביטחונם. אך מאז עומאר עבר ללבנון ואילו אחותו מאיה, אותה מגלמת לוסי איוב השתלבה בחברה הישראלית ומנהלת קריירה מצליחה בתור קצינה במשטרת ישראל. הכי קרוב למציאות המטורפת של המזרח התיכון. אגב חלק ממשתפי הפעולה שהוצאו מהשטחים מתגורים דווקא בעיר הסמוכה לרמלה. זו שנקראה פעם – לוד, עיר ללא רחמים. צפו בפרק החדש בסוף העמוד. פאודה פרק חדש. 

הפגישה בבריסל מסתבכת ודורון נקלע לסיטואציה מורכבת, הכוללת חוליית טרור מתוחכמת שתאלץ אותו לחבור לחבריו מהיחידה במשימה שתגיע עד לבנון. איפה הפרק השני משודר ? צפו בווידאו בהמשך העמוד. 

מודעות גוגללקראת שידור כעת תוכלו לצפות הפרק החדש פאודה פרק 2 עונה 4 שנת 2022. אם אין לכם מנוי ואתם לא רוצים להמתין לצפות ללא הגבלה בסדרה פאודה עונה 4 בנטפליקס פרקים מלאים, אפשר להצטרף ליס בטלפון  1-800-20-8000 או 2080*. 

איפה אפשר לראות פאודה עונה חדשה? רק ב-yes TV ACTION, yes VOD ו-STING TV.