משפטים ליום האהבה טו באב ברכות מרגשות להורדה

משפטים ליום האהבה טו באב ברכות מרגשות להורדה

יום האהבה העברי טו באב 2021 חל בתאריך 23/07/2021 וזו הזדמנות מעולה לחזק את הזוגיות ולהביע רגש וחום. לקראת היום הרומנטי ביותר בשנה אספנו עבורכם את אוסף משפטים ליום האהבה טו באב ברכות מרגשות להורדה בשיתוף אתר הברכות בעברית.

תמונות עם משפטי אהבה להורדה מאתר הברכות בעברית 

לאהובי שלי, אוהבת אותך בכל יום מחדש, שלך אשתך האוהבת 

לא רק ביום האהבה, אני שלך, אוהב בכל יום יותר 

ומבין כל ים האדם שבעולם, את ליבך אשמור לי לאהוב אותו לעולם ועד 

לאהובתי שלי, האישה שאיתי, את שאהבה נפשי, אני אוהב אותך, תמיד, קרובה אל ליבי, את האדם

משפטים ליום האהבה טו באב ברכות מרגשות להורדה

משפטים ליום האהבה טו באב ברכות מרגשות להורדה

האם על נשים לכתוב מכתבי אהבה לגברים ?

מבחינתי, קל יותר להביע את מחשבותיי ורגשותיי על דף נייר מאשר לומר זאת בקול רם. אני יודע שזה אולי לא בסדר, אבל ככה אנחנו, המופנמים, אנחנו. דבר אחד אני יודע בוודאות – אשתי נהנית מהמכתבים שלי והם ממש קרבו אותנו. לכן, אני ממליץ בחום לכל הגברים שבמקרה קוראים זאת לנסות לכתוב לפחות מכתב אחד לבן הזוג. אני יכול להבטיח לך שההשפעה לא תהיה אלא חיובית.

ברכות מרגשות ליום האהבה מאישה לגבר טו באב אתר הברכות

ברכות מרגשות ליום האהבה מאישה לגבר טו באב אתר הברכות

הכירו את מכתב האהבה המרגש של כל הזמנים Juliette Drouet To Victor Hugo

באמצע המאה העשרים, דרואט הייתה שחקנית ואדיבה, ונחשבה לאחת הנשים היפות ביותר בפריס. אולם כשפגשה את הסופר ויקטור הוגו, היא עזבה את הקריירה שלה על הבמה (ובמקומות אחרים) והקדישה את חייה להיות פילגשו, עקבה אחריו במהלך גלותו לאיי התעלה וכתבה לו מעל 20,000 מכתבי אהבה, כמו מכתב זה מ- 1835. קטע למטה – לעיתים קרובות משאיר אותם בחלל עץ הערמון שהוגו ימצא.

מילים מרגשות למכתב אהבה מרגש מאישה לגבר אהוב ונדיר

לו רק הייתי אישה חכמה, הייתי יכול לתאר לך את הציפור המדהימה שלי, איך אתה מאחד בעצמך את יפי הצורה, הנוצות והשיר! הייתי אומר לך שאתה הפלא הגדול ביותר בכל הגילאים, ועלי רק לדבר את האמת הפשוטה. אבל כדי לשים את כל זה במילים מתאימות, המדהימה שלי, עלי לדרוש קול הרבה יותר הרמוני מזה שמוענק למין שלי – כי אני הינשוף הצנוע שלגלגת עליו רק לאחרונה, ולכן זה לא יכול להיות. הם לא רק הספקטרום הסולארי עם שבעת הצבעים הזוהרים, אלא השמש עצמה, שמאירה, מחממת ומחייה! זה מה שאתה, ואני האישה השפלה שמעריצה אותך.