משפחת שדה סיכום העונה מי קיבל ציון לשבח מאילנית

משפחת שדה סיכום העונה מי קיבל ציון לשבח מאילנית

אחרי עונה שבה צפינו שוב ושוב בפרקים מלאים לצפייה ישירה במה שקורה בבית הסלב ברחובות  הגיע הזמן לסכם. קבלו את משפחת שדה סיכום העונה מי קיבל ציון לשבח מאילנית. ומה קורה רגע לפני השנה העברית החדשה?. קבלו את משפחת שדה עונה 2 פרקים מלאים לצפייה ישירה בהוט. עונה חדשה ומלאה בהומור והאירועים של בני המשפחה מרחובות. 

אילנית מחלקת ציונים משפחת שדה סיכום העונה

אתם כבר יודעים עוד מהזמר במסכה – אילנית אוהבת ניקיון. היא גם דואגת להנחיל את זה לאלירז וגם לאלין. אז מלמדים ומרגילים את בני הבית למציאות?. תשאלו את אלירז. הוא מקבל ריענון אחת לשנה.

האם אילנית עוברת אחרי בני הבית בניקיון?. כמובן. לא ככה מנגבים היא אומרת לאלין. אבל אלירז קיבל ציון 100. למרות שכמו שאלין אומרת- יש לו יציאות הכי מוזרות בעולם. 

ובאיזה נושא הם לא מגדילים ראש. כן באותו נושא כאוב שמגלים רק שאנחנו לבד בבית הכיסא. כן חברים להיתקע בלי נייר טואלט זה לא לעניין. לכן כולם מקבלים ציון ניכשל. 

משפחת שדה סיכום העונה אילנית מחלקת ציונים צילום מסך מתוך יוטיוב הוט

משפחת שדה סיכום העונה אילנית מחלקת ציונים צילום מסך מתוך יוטיוב הוט

ולמה אילנית הרביצה לעצמה ואיזה ציון ניתן לסדרה ?

זה הולך להיות קשה אבל אתם יכולים לצפות בכל הפרקים המעולים של הסדרה. עכשיו להפתעה. מספרת אילנית, יום אחד התקשרו אליה מבית הספר ואמרו לה – ליאם נפגע. זה איום ונורא. אבל היא עוד אזרה כוחות והגיעה עד לבית הספר. ומה עשה האמבולנס שהמתין שם. טיפל באילנית שכבר לא ישעה את נפשה. ומה קרה לליאם אתם שואלים. אל תדאגו הוא כבר מזמן בילה בחדר המורים.

עוד באתר ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

אולי זאת פיית השיניים ?

ויש אחד שלא מתערב בכלל בכל נושא הניקיון. זה ליאם גולן. אז מה למדנו עליו במהלך הסדרה. קודם הוא כבר התגייס ומכאן נשלח לו ברכת שירות נעים ושיחזור לביתו בשלום. כן הוא אוהב לישון, הוא רוצה קעקוע ואמא אילנית לא הייתה יכולה לסרב והוא מגניב ברמות ולכן לא פלא שיש לו עשרות אלפי עוקבים באינסטגרם. 

צפו בווידאו לקראת שידור סיכום העונה המופלאה בסדרה לצפייה ישירה פרקים מלאים הוט . טלפון שירות לקוחות 1-800-106-910