מס הכנסה פתח תקווה

מס הכנסה פתח תקווה רשות המיסים מס הכנסה  פתח תקווה 

סניף מס הכנסה פתח תקווה שנקרא גם פקיד שומה פתח תקוה הוא אחד מסניפי פקיד שומה העסוקים בישראל. הוא משרת אלפי שכירים עצמאים וחברות בכל יום וניתן לבצע בו מגוון שירותים כגון החזרי מס הכנסה לשכירים , תאום מס הכנסה והגשת טופסי מס הכנסה לשם קבלת הקלות והחזרי מס. 

מס הכנסה פתח תקווה רשות המיסים

מס הכנסה פתח תקווה רשות המיסים

פקיד שומה מס הכנסה פתח תקווה כתובת 

ההסתדרות 26 פתח תקווה

שעות עבודה פקיד שומה פתח תקוה מיסים פתח תקווה

ימים שני וחמישי בוקר  שירותים כלליים וגבייה 8:30 – 13:00
ימים שני ורביעי בוקר  שירותים כלליים וגבייה 8:30 – 13:00
ימי שני ורביעי ערב  שירותים כלליים וגבייה 15:00 – 18:00

רשות המיסים שעות פעילות בסניף בפתח תקווה 

ניתן לגשת לפקיד שומה פתח תקוה על מנת לבצע החזר מס הכנסה לשכירים. על מנת לקבל סיוע מפקיד מס הכנסה יש להצטייד בכל הטפסים הנדרשים עבור החזר מס הכנסה. אולם יש לקחת בחשבון שבדיקת החזר מס הכנסה במס הכנסה יכולה להביא למצב שבו יתגלה שיש לשלם יותר מס הכנסה או לסחבת לך שוב והמתנה בתורים. 

אישור מראש לחשבונית באמצעות מזהה דיגיטלי

בהתאם לתוכנית שאושרה, החל ב-1 בינואר 2024, רשות המסים תקצה באופן מקוון מספר ייחודי לחשבוניות מס שערכן עולה על 25,000 ₪, במתווה יורד על פני חמש שנים, כך שבתאריך ה- 1 בינואר 2028 הסכום יעמוד על 5,000 ₪. מראשית יישום התוכנית תחול חובה לקבל מספר הקצאה מרשות המסים לחשבוניות בסכומים שנקבעו וחשבונית מס ללא אישור הקצאה לא תותר בניכוי מס התשומות.

פקיד שומה פתח תקווה

לכן אנו ממליצים למי שרוצה לבצע תיאום מס הכנסה פתח תקוה או החזר מס הכנסה פתח ליצור קשר עם האתר ולהיעזר בשירותי החזרי מסה הכנסה לשכירים של האתר ! בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא תשלום 

ניתן לבצע תיאום מס מקוון באתר האינטרנט של רשות המסים: https://www.misim.gov.il/shteumeimas/frmPreMain.aspx

מס הכנס פתח תקווה טלפון

03-9399444

לקביעת תורים אצל פקידי שומה מס הכנסה, מס ערך מוסף ניתן לבצע זימון באמצעות יישום my visit .  זימון תור במשרדי רשות המסים
שירות זה מאפשר לקבוע תור לקבלת שירות אצל נציג במשרדי מס הכנסה, מע"מ ומיסוי מקרקעין.

להזמנת פגישה במס הכנסה 

 

המשבר הכלכלי של שנת 2024 מביא נישומים רבים להירשם לאתר האישי של מס הכנסה ולבצע פעולות בערות הישיר מול הרשות המיסים ולא בהכרח להגיע לפגישה אצל פקיד שומה פתח תקווה. באתר רשות המיסים ניתן להירשם לאתר אישי כמו באתר אישי ביטוח לאומי לבצע פעולות להגיש תבעת זכאות למענק עצמאים או מענק בעל שליטה ולבדוק זכאות להחזרים מהמדינה בגין המשבר הכלכלי בנוסף להורדת אישורי מס הכנסה. בדומה להר הכסף בו ניתן למצוא כסף אבוד לפי תעודת זהות או ירושות , חשוב שכל נישום עצמאי או בעל עסק קטן יכיר את אתר אישי מס הכנסה הרשמה רשות המיסים וילמד להפיק ממנו את המקסימום