מנאייכ עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה כאן 11

מנאייכ עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה כאן 11

הערב יורד על היחידה לחקירות שוטרים, המשרדים שוממים ורק איזי בכר מנסה להבין איך זה שוב קורה לו. אתם יכולים לדמיין אותו?. מה בכתבה?. קבלו את מנאייכ עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה כאן 11. 

הלו שוטר למה חוקר?. מנאייכ עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה כאן 11 

בישראל יש עדות וקבוצות אוכלוסייה שכלפי חוץ נראות הומוגניות. אבל בפנים הן הטרוגניות כמו מיקס סוכריות חמוצות. חוץ מהעטיפה הכל שונה. ומה באשר לעונה השלישית בערות כאן 11?. גם כאן עושה הרושם שהשוטרים איזי בכר וברק הראל הם כמו שתי סוכריות בחבילה. למה אתם שואלים?. כי לכאורה יש אחת חמוצה, אבל השנייה, חלף מתוקה היא פשוט מרה כלענה. 

צפו בווידאו טופס שיבוץ לתושבי הדרום 2024 לרבות יד מרדכי ושדרות

מה עושות השמועות בלילות

עונה שלישית לסדרה המשטרתית המצליחה ועטורת הפרסים. העונה נפתחת כאשר ברק, שנעצר בסוף עונה 2, מופעל כסוכן ע"י איזי בחקירת חשדות בשחיתות נגד רה"מ. במקביל טל נשאבת בחזרה לעולם האפל שממנו היא מנסה לברוח. אז באיזה צד אתם בוחרים?. בצד של שלום אסייג שהוא אמור להיות השוטר הטוב?. או בצד של איזי בכר שאמור להיות השוטר הרע?. 

הגרוזיני חוזר בגדול וחנן סלמי ששבר את גב הגמל

פעם היו נוהגים בישראל לשייך מקצועות לפי מוצא. העירקים היו רואי חשבון במס הכנסה. הרומנים שלטו במוסדות השלטון וההסתדרות. ומה הם קבלו?. לעיתים קבלו יותר ממה שהותירו להם הפולנים. על זה נוהגת אשתי, בת תפוצת גליציה להגיד – רומני גנב פולני שותף.

ואפרופו שוטרים זה מזכיר לי בדיחה ישנה נושנה ומעט שחוקה. שוטר חכם, שוטר טיפש וסינדרלה, רואים מטבע זהב על הרצפה, מי מהם ירים אותן?. כן חברים זה השוטר הטיפש. מדוע אתם שואלים?. כי שוטר חכם וסינדרלה, אגב הבדיחה, קיימים רק באגדות. אבל זו בדיחה ישנה ושחוקה. בינתיים על המסך השוטרים נמצאים בקרב מאסף. 

מה קורה בפרק השני בעונה השלישית של מנייאכ

שמעתם פעם על מרוץ הסמכויות?. זה איזה מושג משפטי שיש לו פוטנציאל חוסר צדק. מאשימים ונאשמים מנסים לקבוע היכן יישפטו, מתי ומי יהיה מזג האוויר. לתחושתי, העונה הזו הולכת להיות מבט אל מאחורי הקלעים. מי יצליח למלט את עצמו ראשון. מי מגורלו המשפטי ומי מגורלו האישי העגום.