מי רמת גן תשלומים טלפון שירות לקוחות החלפת משלם

מי רמת גן תשלומים טלפון שירות לקוחות החלפת משלם

אספקת המים והתשלומים בעיר הגנים היא באחריות תאגיד המים והביוב של רמת-גן. בכתבה זו מידע אודות מי רמת גן תשלומים טלפון שירות לקוחות החלפת משלם. בכמה מתייקרת הארנונה השנה? הקפאת ההתייקרות בתעריפי הארנונה: העלייה בתעריפי הארנונה למגורים בגובה 1.37%, שנכנסה לתוקף בחודש ינואר 2023, תוקפא. הצעד צפוי לחסוך כ-70 שקל בשנה בממוצע למשק בית.

בכמה עלה חשבון המים בשנת 2023? העלייה בתעריף המים תצומצם בשיעור דומה להפחתת תעריף החשמל. כתוצאה מהמהלך תיחסך למשקי הבית עלייה של עשרות שקלים בשנה. המהלך נעשה הודות להפחתת תעריף החשמל וכן הודות לוויתור על דיבידנד מחברת מקורות, כך שהסכומים ישמשו במקום זאת להפחתת תעריף המים.

 

עוד באתר איתור כספים חינם הר הכסף אולי מחכה לכם חיסכון אבוד ? 

תאגיד המים והביוב מי רמת גן תשלומים טלפון תשלומים באתר 

השירות לאזרח ניתן באמצעות מספר ערוצים. שירות פרונטאלי במשרדים, מענה טלפוני או באמצעות אתר האינטרנט בו ניתן לבצע מגוון פעולות בשירות עצמי. נכון, עדיין יש מי שהולך מפעם לפעם לסניף הדואר לשלם חשבון חשמל או חשבון מים, אבל הדרך הקלה ביותר היא לשלם באמצעות אפליקציית MAST.  התפעול הוא פשוט וקל לתשלום חשבון מים של רמת גן נעשה תוך 2-3 דקות. 

מי רמת גן תשלומים טלפון שירות לקוחות החלפת משלם

מי רמת גן תשלומים טלפון שירות לקוחות החלפת משלם

קבלת קהל בתאגיד המים 

באמצעות השירות של התאגיד ניתן לבצע מכלול פעולות הקשורות לחשבון מים בעיר רמת גן. כמו למשל, החלפת משלם מעבר דירה חשבון מים מי רמת גן בירור חוב של בעל נכס או שוכר דירה. מתי יש קבלת קהל ? 

שעות קבלת קהל במחלקת הגבייה, רח' אבא הלל סילבר 14 רמת גן, בית עוז קומה 7:
ימים א', ג', ה' בין השעות 08:00-13:00, ובימים ב' ו-ד' בין השעות 08:00-18:00

מענה טלפוני לבירורים ותשלומים טלפון מי רמת גן  1-800-350-070. המוקד פועל בימים ראשון עד חמישי בשעות 08:00-20:30, יום ו' 08:00-13:00.

איך חוסכים מים וחוסכים בחשבון תשלומים עבור צריכת מים בבית 

בדקו את השירותים שלך האם יש נזילות מים ?  לעיתים נזילות יכולות להיות מקור לבזבוז של יותר מ-100 ליטר מים ביום.

התקנת ראשי מקלחת חסכי מים או מגבילי זרימה – בכל חנות לכלי בית או חנות עם אביזרי אינסטלציה תוכלו לרכוש ראשי מקלחת או מגבילי זרימה זולים שיפחיתו את זרימת המקלחת שלך לכשלושה ליטר בדקה במקום חמישה עד עשרה. הם קלים להתקנה, והמקלחות שלך עדיין יהיו מנקות ומרעננות ותוכלו לחסוך כסף.

מידע לתושבי העיר. הנחות בארנונה, טפסים להורדה בנושאי תשלומים עירוניים. טלפון מוקד עירוני רמת גן 109 או 03-6753495
03-6753333.