מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

אחרי שתי עונות מדהימות שסחפו את הצופים הסדרה הכי כיפית על המסך חוזרת ובגדול. איפה רואים?. ערוץ 2 מאקו לייב לצפייה ישירה. מה רואים?. מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים פרקים מלאים. כל התגליות והחשיפות בהמשך הכתבה. ומה עוד?. בקרוב גמר הזמר במסכה 2023 תאריך. 

תוצאות גמר הזמר במסכה 2023 

מקום ראשון העכבישה יעל אלקנה 

מספר 2 עדי ביטי הדגה 

מספר 3 אסף אמדורסקי הוא השבלול 

חגים 2024 תשרי ראש השנה העברית החדשה תאריכים

חגים 2024 תשרי ראש השנה העברית החדשה תאריכים

כולם יודעים מי השבלול זמר במסכה עונה 3

אז למה להתחיל דווקא עם השבלול?. אולי שכל ישראלי כמעט זוכר את התקליט המיתולוגי של אריק איינשטיין ושלום חנוך מתחילת שנות השבעים?. אולי בגלל שיר הילדות שלנו ברלה ברלה צא החוצה פאנל השופטים מנחש מי אתה?. הכל יכול להיות. אבל מה שבטוח שחצי מדינה תהיה עם העיניים על רגע החשיפה אחרי שכל האולפן יצעק מי זה מי זה. איפה יהיה החי השני?. בטח יצפה בהישרדות 2022 וינסה לדעת מי המודח הראשון העונה. בקיצור חברים מה אחד הדברים המרתקים בישראל לקראת סוף שנת 2022?. לוח שידורים ערוץ 12 וכמובן לוח שידורים ערוץ 13. 

 

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

ניחושים ורכילות ברשתות החברתיות מי הזמרים השנה 

את זה נדע במהלך העונה. למה רק בהמשך?. כי ההפקה טרם שחררה את כל הדמויות. כמו שתוכלו לראות בווידאו בכתבה זו, זמר במסכה עונה 3 עומדת לשבור את כל השיאים ובזמן שחצי מדינה רוצה לדעת מי הזמר ששר בתחפושת של שבלול, בואו נזכר מי כבר נחשף והוריד את התחפושת. אז ככה, הזוכה של העונה הראשונה היה אחד השחקנים האהובים עלי. זוכרים?. צחי הלוי בתחפושת התרנגול. מה קרה בשנה שאחר כך?. זמר אהוב אחר, שעבר בכוכב נולד זכה בתכנית בעונה 2. קבלו את שי גבסו בתחפושת הגורילה. איזה כיף להיזכר שוב בדמויות שאהבנו כי השנה בסדרה הזמר במסכה עונה 3 פרקים מלאים לצפייה ישירה יש לא פחות דמויות, 18 במספר, עם אותו פאנל שופטים ולא פחות חשוב – הזמר במסכה מי נחשף אתמול תהיה שיחת היום במדינת ישראל בחודשים הקרובים. 

אמאלה איזה יופי איזה ענק השבלול נותן נאמבר ונחשף 

הזמר במסכה חוזרת – העונה החדשה של התכנית הכי נצפית בישראל יוצאת לדרך בשבת 17.12 עם הפתעה כבר בדקה הראשונה וחשיפה מטורללת במיוחד!

 

רשימת מודחים מעודכנת 2023 מי לא יגיע לגמר של הזמר במסכה ערוץ 12 לייב 

צמר גפן מתוק אילנית לוי ומה שנקרא מותק השופטים התחפשו
טווס ארז טל גן שםט בפאנל וגם ככב על הבמה
כבש אשר סוויסה הדי ג'יי סקאזי
חתול בועז ביסמוט חבר כנסת
אלמוג דודו פישר
אפרוח דפנה ארמוני למה למה, למה דפנה אתך?
מלכה ומלך טל מוסרי ומיכל ינאי
צפרדע יורם ארבל
ארטישוק לינוי אשרם
ינשוף מאיר אדוני
אננס רוסלנה רודינה
חמסה שני קליין
רובוט שרית פולק

צפו בווידאו מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים מי נחשף