מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

אחרי שתי עונות מדהימות שסחפו את הצופים הסדרה הכי כיפית על המסך חוזרת ובגדול. איפה רואים?. ערוץ 2 מאקו לייב לצפייה ישירה. מה רואים?. מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים פרקים מלאים. כל התגליות והחשיפות בהמשך הכתבה. 

 

כולם יודעים מי השבלול זמר במסכה עונה 3

אז למה להתחיל דווקא עם השבלול?. אולי שכל ישראלי כמעט זוכר את התקליט המיתולוגי של אריק איינשטיין ושלום חנוך מתחילת שנות השבעים?. אולי בגלל שיר הילדות שלנו ברלה ברלה צא החוצה פאנל השופטים מנחש מי אתה?. הכל יכול להיות. אבל מה שבטוח שחצי מדינה תהיה עם העיניים על רגע החשיפה אחרי שכל האולפן יצעק מי זה מי זה. איפה יהיה החי השני?. בטח יצפה בהישרדות 2022 וינסה לדעת מי המודח הראשון העונה. בקיצור חברים מה אחד הדברים המרתקים בישראל לקראת סוף שנת 2022?. לוח שידורים ערוץ 12 וכמובן לוח שידורים ערוץ 13. 

עוד באתר ברכות לשנה החדשה 2023 באנגלית ועברית וואטסאפ הורדה הדפסה חינם

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים

ניחושים ורכילות ברשתות החברתיות מי הזמרים השנה 

את זה נדע במהלך העונה. למה רק בהמשך?. כי ההפקה טרם שחררה את כל הדמויות. כמו שתוכלו לראות בווידאו בכתבה זו, זמר במסכה עונה 3 עומדת לשבור את כל השיאים ובזמן שחצי מדינה רוצה לדעת מי הזמר ששר בתחפושת של שבלול, בואו נזכר מי כבר נחשף והוריד את התחפושת. אז ככה, הזוכה של העונה הראשונה היה אחד השחקנים האהובים עלי. זוכרים?. צחי הלוי בתחפושת התרנגול. מה קרה בשנה שאחר כך?. זמר אהוב אחר, שעבר בכוכב נולד זכה בתכנית בעונה 2. קבלו את שי גבסו בתחפושת הגורילה. איזה כיף להיזכר שוב בדמויות שאהבנו כי השנה בסדרה הזמר במסכה עונה 3 פרקים מלאים לצפייה ישירה יש לא פחות דמויות, 18 במספר, עם אותו פאנל שופטים ולא פחות חשוב – הזמר במסכה מי נחשף אתמול תהיה שיחת היום במדינת ישראל בחודשים הקרובים. 

אמאלה איזה יופי איזה ענק השבלול נותן נאמבר ונחשף 

הזמר במסכה חוזרת – העונה החדשה של התכנית הכי נצפית בישראל יוצאת לדרך בשבת 17.12 עם הפתעה כבר בדקה הראשונה וחשיפה מטורללת במיוחד!

 

רשימת מודחים מעודכנת 2023 מי לא יגיע לגמר של הזמר במסכה ערוץ 12 לייב 

אלמוג דודו פישר
אננס רוסלנה רודינה
אפרוח דפנה ארמוני
ארטישוק לינוי אשרם
חמסה שני קליין
חתול בועז ביסמוט
טווס ארז טל
ינשוף מאיר אדוני
כבש אשר סוויסה
מלכה ומלך טל מוסרי ומיכל ינאי
צפרדע יורם ארבל
רובוט שרית פולק

צפו בווידאו מי השבלול זמר במסכה עונה 3 חשיפות ספוילרים מי נחשף