מחוברים פרק 10 עונה 10 לצפייה בווידאו

מחוברים פרק 10 עונה 10 לצפייה בווידאו 

מה אתם עושים כאשר אתם מגיעים בערב לבית?. ארוחת ערב, שיחה על ענייני היום ואז מגיע הרגע הגדול. מה קורה?. פרק חדש לצפייה ישירה עולה על לוח השידורים וכולנו צופים בו לפחות פעם. מה בכתבה?. מחוברים פרק 10 עונה 10 לצפייה בווידאו העונה המרגשת בתולדות הסדרה הכירו את האתגרים והדרמות האנושיות המרגשות שחושפים המשתתפים בפרק החדש 

איפה רואים את הסדרה מחוברים פרק 10 עונה 10 לצפייה ישירה?. 

הסדרה מחוברים עונה עשר פרקים מלאים לצפייה ישירה משודרות בימים שני, שלישי ורביעי בשעה 22:00 בערוצים של הוט HOT VOD, HOT3 וב-NEXT TV. באיזו מסגרת?. לוח שידורים של HOT. מה הטלפון?. 1-800-106-910. ועכשיו בואו נראה מה קורה בסדרה מחוברים פרקים מלאים ואתם יכולים גם לצפות בוודיאו בסוף העמוד.

קרן פלס מרגשת ומספרת על הזוגיות 

ראשית לכל גלוי נאות. אני מעריץ של הזמרת קרן פלס. לא רק כזמרת אלא בעיקר כיוצרת מבצעת. אבל זה לא הכל. אני מודה שגילתי את היצירה שלה בשלב מאוחר די בסמוך לתקופה שבה שבה גלתי את היצירה של עם רמי קלינשטיין והזמרת מירי מסיקה. אבל היא הייתה שם הרבה לפני.

עוד באתר ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

מספרת על הזוגיות עם נועם טור

הופעה בהיכל התרבות היא לא דבר של מה בכך. כשלושת אלפים צופים נלהבים מחכים בקהל. למה הם מצפים?. להופעה שתרגש אותם, תצחיק מעט וגם תשאיר בהם חותם כמה ימים לאחר מכן. מוזיקה טהורה שהיא סוג של התעלות נפש. אבל מה עם האומן שעל הבמה?. פעם שלמה ארצי כתב שיר ענק שנקרא שעת החרטה. הוא מספר על הרגעים שאחרי ההופעה והחזרה לידיים של אהובתו. אבל בפרק החדש של מחוברים, קרן פלס מספיק אמיצה לחשוף את היום שלפני. האם זה עוד יום במשרד?. ממש לא. 

לבדי לא בודד "איזה בן זוג יכול להכיל את החיים שאני בחרתי"  

לא כל יום תשמעו כזה מונולוג. למה אתם שואלים?. כי אנחנו כבר התרגלנו לתמונות של הכל שמח וטוב. הרשתות החברתיות יכולות להיות מבלבלות. אז הנה דוגמא מרגשת ואמיצה של היוצרת קרן פלס. על מה היא מספרת?. על האתגרים בזוגיות לנוכח הקריירה שבחרה. ומה אנחנו יכולים להגיד ולאחל?. עוד הרבה שנים של יצירה מוצלחת בכל תחומי החיים. 

צפו בווידאו מחוברים פרק 10 עונה 10 לצפייה ישירה ערוצי הוט