ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

הישראלים אוהבים קולנוע אבל אוהבים עוד יותר לחסוך באמצעות הטבות וקוד קופון לכרטיס שני. אז מה עושים ? צוות האתר בדק את ההטבות באתר ומביא לכם את המידע איך לחסוך. בכתבה זו ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון.

מבצעי 1+1 על כרטיסים לסינמה סיטי yes plant וhot cinema ישראכרט הטבת קולנוע

שימו לב שלל בית קולנוע יש תנאים מעט שונים במסגרת ישראכרט קופונים. לכן לפני הורדת קופון ישראכרט לכרטיס שני לסרט, יש לוודא שהתנאים ברורים. כעת נראה את בתי הקולנוע בהם ניתן לרכוש כרטיסים בהנחה. אבל לפני הכל אל תשכחו להירשם למסלול ההטבות. במידה ואינכם רשומים עדיין לתוכנית המסלולים, עברו תהליך הרשמה קצר.

ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

ישראכרט הטבת קולנוע הוט רב חן סינמה סיטי ועוד קוד קופון

HOT CINEMA קופון לכרטיס 1+1 לסרט ברשת הוט סינמה בכל ימות השבוע. לשעבר גלובוס מקס. אחד מרשתות הקולנוע האהובות עלי.

קופון לכרטיס 1+1 חינם לסרט במובילנד כל ימות השבוע כולל שישי שבת וחג . ההטבה מעניקה כרטיס אחד במחיר מלא 42 ₪ וכרטיס שני בחינם.

פרימיום סינמה קופון 1+1 לכרטיס לסרט ברכישת כרטיס רגיל בבית הקולנוע בכל ימות השבוע כולל חגים וסופי שבוע. היכן בית הקולנוע ?  גלובוס סנטר מבקיעים. כמה עולה כרטיס ?  40 שח.

רשת בתי הקולנוע יס פלנט וברשת רב חן קופון 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופה.

מודעות גוגלסינמה סיטי קופון לכרטיס 1+1 לסרט – ההטבה מעניקה כרטיס אחד במחיר כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪ בקופה. שימו לב – לא ניתן לממש את ההטבה באמצעות ארנק דיגיטלי. יש להעביר את הכרטיס באמצעותו הורד קוד ההטבה, פיזית בקופת בית העסק.

ניתן לנצל הטבה אחת בשבוע מכלל הטבות הקולנוע המתפרסמות באתר.

 

הסרטים החדשים בקולנוע קיץ 2022 המלצות לצפייה 

ת'ור אהבה ורעם Thor Love and Thunder. בסרט הנוכחי תור (כריס המסוורת') יוצא למסע שונה מכל מה שחווה עד כה – מסע בעקבות שקט פנימי. אבל העלילה מסתבכת. והוא יוצא  לגייס לטובתו את חבריו  הטובים.

עוד באתר איתור כספים חינם הר הכסף אולי מחכה לכם חיסכון אבוד ?

המיניונים 2 עלייתו של גרו אנגלית Minions: Rise Of Gru – בסרט החדש בסדרת המיניונים יסופר לראשונה כיצד פגשו היצורים הצהובים את מי שיהפוך לבוס שלהם: גרו (מסדרת "גנוב על הירח"). גרו חולם להיות נבל העל הגדול ביותר שידע העולם והמיניונים נחושים לעזור לו להגשים

עולם היורה עולם חדש Jurassic World Dominion-  הפרק השלישי והאחרון בסדרת עולם היורה. עם כריס פראט לצד כוכבי טרילוגיית פארק היורה המקורי. מי משחק בסרט ? הצוות הישן והטוב של הסרט הראשון  וכולל את סאם ניל, לורה דרן וג'ף גולדבלום .

טיפים חשובים לחיסכון בהוצאות של כרטיס אשראי 

לתשלום בכרטסי אשראי יש לו מעט יתרונות. אולם תשלומים מרובים הם לא אחד מהם. לא חייבם לא פורסים לתשלומים. משלמים על הקניות שלנו בזמן. במסגרת החודשית ומחלקים תשלומים רק כאשר חייבים חוסכים ריבית מיותרת וכאבי ראש במידה ומימשנו את המסגרת בכרטיס.