ימי הפיק לצפייה ישירה הסדרה על צביקה פיק

ימי הפיק לצפייה ישירה הסדרה על צביקה פיק סדרה חדשה yes 2023 פרקים מלאים 

לא בכל יום מדינת ישראל זוכה לקבל מאסטרו מוזיקלי. כוכב רוק אהוב ועל זמני. לכן לא פלא שהסדרה החדשה אודותיו מרכזת עניין רב. מה רואים היום על המסך?. ימי הפיק לצפייה ישירה הסדרה על צביקה פיק סדרה חדשה yes 2023 פרקים מלאים.

הם היו האוהבים הצעירים של החיים ימי הפיק לצפייה ישירה

הפרויקט הייחודי "ימי הפיק" אמור היה לתעד בזמן אמת את חייו של אחד מכוכבי המוזיקה הגדולים בתולדות ישראל, שעמד להתחיל חזרות למופע חדש. אך בעיצומם של הצילומים, הוא הלך לעולמו והכל השתנה. לציון שנה למותו, נשדר את סיפורו של אמן בלתי-נשכח, שנגע בשמיים וצלל לתהום, אך אף פעם לא הרים ידיים, למרות המחירים הכבדים ששילמו כל מי שהיה סביבו.
בהשתתפות: צדי צרפתי, שי כרם, קובי אוז, יואב קוטנר, רוני בראון, אלדד שרים, ועוד.

מי הפיק את הסדרה החדשה?. במאי: שי להב, עורך ובמאי שותף: רון עומר, מפיקים: בני מנשה ,ארז בן-הרוש

עוד באתר פריפריה אימפריה עונה 2 הכבוד לאשדוד השאנסון לאשקלון

אלוהים רוצה שאני ישיר עוד אז אני שר 

הוא היה כוכב ישראלי שדיבר ושר בשם כולנו. שאף להיות חלק מהברנז'ה לא ראתה בו חלק לגיטימי. הילד שעלה מפולין בשם הנריק, היה כל מה שכוכב רוק יכול להיות. שיאים שכל אחד יכול לחלום עליהם. ומה מהצד השני?. נפילות כואבות ותקופות שחונות בהן הופיע במועדוני לילה. מה שהיה יכול לשבור אחרים, היה עבורו עוד קרש קפיצה לשיאים חדשים בדרך. 

תמיד אותו חלום בשם מרי לו 

קשה לי לדבר על צביקה פיק בלשון עבר. אי שם בשנות השבים המאוחרות למדתי להפעיל את הפטיפון בבית. על מדף התקליטים המתינו שלוש אבני דרך שעוד ילוו אותי בחיים. הראשון של סיימון וגרפונקל, השני של שלמה ארצי והשלישי של צביקה פיק. הוא נקרא מוסיקה. אני חשוב שזה היה אחד מאריכי הנגן האחרונים של יוצר ישראלי שכל שיר בו היה להיט. איזה שירים נכללו באלבום, שימו לב!. 

1. מוזיקה (מעלה מעלה)  
2. שוב נתחיל מחדש 
3. מרי לו 
4. חלום של לילות אבודים 
5. נאסף תשרי (מת אב ומת אלול) 
6. לא אני 
7. אהבה בסוף הקיץ 
8. אנדרמנדה אהובתי השותקת 

 

ההתרגשות של היוצר שי להב לקרוא ולאהוב כל מילה 

" טוב, זה פשוט מטורף. חברת יס הודיעה הבוקר ש"ימי הפיק" הפך תוך 10 ימים לדוקו הכי נצפה שלה בשנת תשפ"ג (ספטמבר 2022 עד אוגוסט 2023). לצד אינספור התגובות המפרגנות, שלא מפסיקות לזרום, אני מודע היטב גם לביקורות. ואני שב וכותב שיצרנו את הסרט הזה מתוך הרבה כבוד והערכה לצביקה. ולכן כל כך משמח לשמוע שאחרי כל השנים, הוא שוב חזר להיות – זמר השנה." 

הסרט שאהבתם בערוץ יס דוקו

הסרט שאהבתם בערוץ יס דוקו

״לפעמים חלומות מתגשמים״ מופע מחווה בהפקה מקורית עם הזמרת שרי ואמני ערד

במלאת שנה לפטירתו של האמן הענק צביקה פיק ז״ל, פסטיבל ערד מציג מופע מחווה בהפקה מקורית עם הזמרת שרי ואמני ערד. מתי מופע המחווה לצביקה פיק בערד?. יום שני, 21.8.2023 בשעה 19:00 באולם דולב – ערד. הכניסה חופשית – יש להירשם מראש!. תמיד אותו חלום לצפייה ישירה. 

 

צפו בווידאו ימי הפיק לצפייה ישירה  סדרה על צביקה פיק  yes 2023 פרקים מלאים