טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון להורדה

טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון להורדה והדפסה

מבין הטפסים של ביטוח לאומי טופסי התביעה הם החשובים ביותר ותפקידם לאפשר הגשת תביעה ומימוש זכויות. בעמוד זה נציג את טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון עם הברים להגשת טופס תביעה לקבלת קצבה ומימוש זכויות ביטוח לאומי

הורדת הטופס בסוף עמוד זה + זכויות והחזרים 

טופס שמירת הריון ביטוח לאומי

מאתר הטפסים של ישראל מצורף טופס תביעה לקבלת קצבה עבור שמירת הריון ניתן להוריד את הטופס להציג או להציג את הטופס במחשב או בטלפון סלולרי עם חיבור לאינטרנט אל wifi . 

 

טיפים להגשת תביעה בביטוח לאומי

יש לצרף לטופס את כל האישורים הנדרשים ומצב רפואי עדכני . במידה וזו שמירת הריון שנייה רצוי לצרף חוות דעת קודמות על מנת להציג מצב רפואי מתמשך למול ועדה רפואית של ביטוח לאומי. טופס שמירת הריון להורדה

אישור מעסיק לשמירת הריון במקרה של עובדת שכירה יש להחתים את המעסיק בטופס במקום הנדרש וכן  חובה לצרף מכתב מפורט מהמעסיק לגבי סוג העבודה ואישור המעסיק שהוא לא מצא לעובדת תפקיד חלופי בעסק.

טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון להורדה

טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון להורדה

הכשרה מקצועית או שיקום מקצועי במידה והתובעת הייתה בהכשרה מקצועית או בשיקום מקצועי ושלומו עבורך דמי ביטוח לאומי יש לצרף לטופס תביעה שמירת הריון את  אישור משרד הבריאות או משרד התעשייה על מקום וזמן ההכשרה או השיקום.

אישור רפואי מפורט על הצורך בשמירת הריון את האישור יכול להנפיק עבורך רק רופא מומחה למחלות נשים ולידה ובנוסף יש לצרף כרטיס מעקב הריון

אישור רופא תעסוקתי – המוסד לביטוח לאומי במסגרת הליך מימוש זכויות רשאי ויכול לבקש אישור רופא תעסוקתי של קופת חולים למצב הרפואי הנוכחי שמצריך הפסקת עבודה וכניסה למצב של שמירת הריון. ייתכן והתור לרופא תעסוקתי ייקח זמן ולכן יש לתכנן מהלך תביעה לביטוח לאומי בצורה נבונה.

להורדה מהאתר עכשיו טפסים ביטוח לאומי שמירת הריון

טופס תביעה שמירת הריון ביטוח לאומי מימוש זכויות

מימוש  זכויות ביטוח לאומי והגשת בקשה להחזרי מס הכנסה

טפסים של ביטוח לאומי שמירת הריון להורדה מדריך וטפסים מעודכנים להגשת תביעה וקבלת קצבה במסלול מהיר מביטוח לאומי בגין שמירת הריון מדריך מלא . בזמן שמירת הריון יש לבדוק זכאות להחזר מס הכנסה בגין ירידת שכר ותשלומי מס הכנסה גבוהים יותר במהלך השנה . אפשרות נוספת להחזרים נטו בעיקר בתקופת המשבר הכלכלי היא באמצעות הר הכסף של משרד האוצר.