טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם

טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם

מה עושים בחופשת החנוכה השנה ?. בין שלל האטרקציות לכל המשפחה ברחבי הארץ תוכלו לבלות במסגרת פעילויות מרתקות. היכן?. טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם

שעות פתיחה בחופש טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם 

ילדי ישראל מוזמנים בחנוכה למוזיאון טכנודע חדרה, מוזיאון הרפואה הראשון בישראל לילדים כדי לעבור מסע של 8 ימים בתוך גוף האדם בין הלב לבין המוח, בין הריאות לבין הדי אנד איי שלנו, במוזיאון הישראלי לרפואה ומדע הראשון בישראל שנפתח בטכנודע חדרה. חוויה עוצמתית, אינטראקטיבית ורב חושית.

טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם

טכנודע חדרה חנוכה 2023 מסע מרתק של 8 ימים בתוך גוף האדם

עוד באתר הטרולים 3 ווידאו הקול הטוב צפו בסרט הילדים המומלץ

אילו אטרקציות ממתינות לכם? גוף האדם מגיע למוזיאון

תערוכה אינטראקטיבית שכוללת סיור בלב ענק, בו יגלו הילדים כמה קשה הוא עובד, יבדקו פעימות, ישמעו סרטון מתוך לב ענקי הנישא לגובה של 5 מטרים. הילדים גם יוכלו להציץ לחדר ניתוח אינטראקטיבי שם יהפכו לרופאים מומחים וקרדיולוגים ובחדר הצנתורים מציל החיים שם יתנסו עם סימולטור אנושי ומכשיר האולטרסאונד.

פגישה עם ה DNA טכנודע חדרה חופש חנוכה תשפ"ד

בכניסה למוזיאון יוכלו הילדים לעמוד מול מודל של עין ענקית ויגלו שאנחנו רואים הכל הפוך. בעזרת מיקרוסקופ יציצו וינתחו את עור הגוף בהגדלה. גם מערכת הריאות תחכה להם שם יוכלו למדוד בעצמם את כמות החמצן בדם, יפעילו את הסרעפת, יתנסו בהנשמה מלאכותית של סימולטור. עוד במוזיאון יחכה לילדים מודל מוח ענק בו יגלו אילו אזורים מתעוררים בכל סוג גירוי, מה זה תעתועי מוח? איך משפרים את תפקוד המוח? בעזרת רכב סימולטור יגלו איך נוהגים שיכורים לאחר שתיית אלכוהול. מול הסליל הכפול הענק של ה- DNA ילמדו כיצד תכונות עוברות מדור לדור ומה גורם להבדלים בין האנשים השונים. הביקורים במוזיאון הרפואה מתקיימים רק במסגרת סיורים מודרכים, ולכן מחייבים תיאום והזמנה מראש. כל סיור אורך כשעה וחצי. המוזיאון מומלץ לילדים מגיל 6 ומעלה.

מה עושים בפלנטריום ולאן טסים בחנוכה?. 

בנוסף לפעילות זו טכנודע חדרה מציעים גם ביקור בתערוכת "ממציאים והמצאות ששינו את חיינו" במרכז חץ לגילאי 3-7 וכן מופע ייחודי בפלנטריום, המטיס את הילדים ב-360 מעלות בין כוכבי הלכת במערכת השמש, בחיפוש אחר הקריסטלים האבודים שבלעדיהם לא נצליח לחזור לכדור הארץ.

הממציאים הגדולים בהיסטוריה במוזיאון חדרה טכנודע

הממציאים הגדולים בהיסטוריה במוזיאון חדרה טכנודע

תערוכת "ממציאים והמצאות ששינו את חיינו" לגיל הרך בואו להכיר את הממציאים אייזיק ניוטון ותומאס אדיסון.

כך יוכלו הילדים לראות מקרוב את אייזיק ניוטון ממש ברגע ההיסטורי בו נפל תפוח על ראשו וביחד אתו יגלו את כוח המשיכה. יחד עם תומאס אדיסון ימציאו הילדים את הנורה החשמלית. עם התערוכה הייחודית : המטוס של האחים רייט, ניסוי בבית דפוס של פעם והכרות עם מדענים מפורסמים נוספים והמצאות ששינו את חיינו.

התערוכה מיועדת לילדים בגילאי 3-7.
תערוכת "ממציאים והמצאות ששינו את חיינו" לגיל הרך
מחיר כניסה:65 ₪ לילד מגיל 3 ו- 35 ₪ למבוגר באתר  
טכנודע, רח' הרב ניסים 2, גבעת אולגה , חדרה. טל' 04-6333505

כמה עולה כרטיס לפעילויות במוזיאון הישראלי לרפואה?. 

במסגרת חנוכה 2023 בטכנודע חדרה סיורים מרתקים במוזיאון הרפואה: "הלב הרגיש" או "המוח הגמיש" (משך כל סיור כשעה וחצי). בין התאריכים 10-15.12.23 בין השעות 10:00-15:30. מחיר כרטיס מעל גיל 8 : 70 ₪ לאדם (לפני מבצעים) , ילדים מגיל 3 עד גיל 8 – 35 ₪