טכנודע חדרה פסח 2023 בסימן רפואה בחלל שעות פעילות ואטרקציות

טכנודע חדרה פסח 2023 בסימן רפואה בחלל שעות פעילות ואטרקציות

מה עושים בחול המועד השנה?. בין שלל האטרקציות לכל המשפחה ברחבי הארץ תוכלו לבלות במסגרת פעילויות מרתקות. היכן?. טכנודע חדרה פסח 2023 בסימן רפואה בחלל שעות פעילות ואטרקציות.

שעות פתיחה בחול המועד טכנודע חדרה פסח 2023 בסימן רפואה בחלל

המוזיאון הישראלי לרפואה, חלל ומדע הייחודי בישראל, מזמין את כל ילדי ישראל ליהנות מהפנינג פסח 2023.

מתי מתקיים האירוע בחופשה?. חול המועד בימים ראשון ושני ה-9-10/4 בין השעות 09:00 ל-17:00 , בסימן "רפואה בחלל".

עוד באתר  ראש השנה 2023 שנה עברית חדשה ברכות איחולים תמונות חינמיות 

אילו אטרקציות ממתינות לכם במוזיאון הישראלי לרפואה

הילדים להפוך לחוקרי חלל צעירים וללמוד מקרוב איך מטפלים במגיפה קשה שפרצה בחלל. מה נראה?. איך וירוסים מתנהגים?. כיצד מפתחים חיסון מציל חיים כחלק מצוות משימה מיוח?.  איך בודקים את יעילות החיסון שאותו נשגר לתחנת החלל?. חושבים שזה פשוט –  כל זאת תחת לחץ של זמן וסכנת חיים שמרחפת מעל ראשם.

באמצעות ניסויים, חידות מדעיות ומשימות שבעזרתם יצילו את צוות האסטרונאוטים של החללית.

הפנינג טכנודע חדרה פסח 2023 רשימת תחנות

בפעילות מספר תחנות שבהם יבקרו הילדים ותתקיים פעילות ייחודית, החל ממוזיאון המדע שם תחכה לילדים תחנה לאומית לחקר החלל:

אודיטוריום, שם ייהנו הילדים מצפייה ב"מופע של ניל". מה בתכנית?. לייב הומוריסטי על שיח בין מנחה באודיטוריום לבין אסטרונאוט באמצע מסע בחלל

ביקור בפלנטריום

ביקור ביחידה הרפואית- סדנא לפיתוח חיסון בחלל ומתחם נוסף שהפך כולו למאדים ובו יוכלו הילדים לנוע בין המרחב האמיתי למרחב הווירטואלי, תוך כדי שהם מאתרים פצועים במושבה מרוחקת במאדים, מאבחנים את הפציעה ומגישים טיפול מתאים.

 

מה עושה טכנולוגיית מציאות מדומה?. 

באמצעות טכנולוגיות של מציאות מדומה ומציאות רבודה המידע יזרום למחשבי הלוח שבידי המבקרים ובאמצעות מידע זה ינסו המשתתפים למלא את המשימה ולהציל את הניצולים במושבה.

בתחנת החלל הבינלאומית, מתגלה וירוס מסתורי המאיים על חייהם של האסטרונאוטים. בסדנה זו שתתקיים ביחידה הרפואית של הטכנודע, המשתתפים ישתמשו בכלי מעבדה וחומרים ייחודיים שימחישו עבורם את תהליך החקר והפיתוח המאפיין פיתוח חיסון בעולם הרפואה והביוטכנולוגיה.

כמה עולה כרטיס לפעילויות במוזיאון הישראלי לרפואה?. 

מחיר כניסה: 70 ₪ לילד מגיל 3 ו-50 ₪ למבוגר באתר http://technoda.org.il/
הפנינג "רפואה בחלל" חול המועד בימים א' וב' ה-9-10/4 בין השעות 09:00 ל-17:00
כתובת: רח' הרב ניסים 2, גבעת אולגה , חדרה. טל' 04-6333505

במקביל, יתקיימו במהלך היום סיורים מודרכים במוזיאון הרפואה הראשון והיחיד בישראל בטכנודע. ניתן לרכוש כרטיס כניסה משולב (או בניפרד).
המבקרים יוכלו ליהנות מביקור במוזיאון המדע הכולל מתחם משחקי מחשבה, חדר חושך וכן מסיור בפארק המדע, ע"ש אלה ועוזיה גליל, המשתרע על פני 4 דונם של "מעבדה מדעית חיצונית", המציגה מתחם אנרגיה ומתחם צלילים וקול. הכולל מגוון פתרונות לשימוש בעקרונות פיזיקאליים, המשפיעים על חיי היום יום שלנו: כיצד עובר הקול למרחקים? כיצד קרני השמש יכולות להניע סירות או להשפריץ סילוני מים? כיצד מתחממים המים בדוד השמש? איך אנרגית חום מבעירה אש, איך תיבת תהודה משפיעה על אורך המיתר ועוביו ועוד.