טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

אתם גולשים באתר הטפסים של ישראל  !

קרן השתלמות היא מוצר חיסכון לטווח קצר או בינוני ולאחר 6 שנות חיסכון היא פטורה ממס רווחי הון או מס הכנסה . בכתבה זו טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

מעמוד זה ניתן להוריד טופס משיכת כספים מקרן השתלמות של חברת מגדל 

טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

טופס משיכת קרן השתלמות מגדל

למשה גלילי יש חיסכון בקרן השתלמות . לאחר שחסך במשך שנים באמצעות המעסיק הגיע לסכום חיסכון ניכר ולאור יציאתו לגמלאות הוא החליט למשוך את מלוא הכספים. הוא התעלם מיתרונות המשך החיסכון והחליט בעצה אחת עם אשתו למשוך את הכספים ולעבור לדיור משופר.

על מנת לבצע משיכת כספים מקרן השתלמות של מגדל השתלמות יש למלא טופס 422 בקשה למשיכת כספים מקרן השתלמות מגדל לפי ההנחיות המצורפות.

איך להגיש טופס פדיון קרן השתלמות מגדל 

על מנת לבצע משיכת כספי קרן השתלמות מגדל יש להגיש את הטופס לחברת הביטוח לפי הנהלים הבאים ולצרף את המסמכים הנדרשים :

1 .טופס בקשה למשיכת כספים מקרן מגדל השתלמות מספר טופס 422
2 .תצלום תעודת זהות קריא עם פרטים זהים לבעל חשבון הבנק שאליו יועבר הכסף , אם מושך הכסף מעביר תעודת זהות ביומטרית, חובה להעביר צילום של שני צידי התעודה.
3 .אסמכתא בנקאית על פרטי חשבון הבנק שלך שיכול להיות  תצלום שיק ברור או אישור לניהול חשבון בנק הכולל חותמת הבנק, שמך המלא, מספר תעודת זהות ומספר חשבון הבנק לזיכוי.

חשוב מאד : במידה ואת/ה אזרחי ארצות הברית או מדווחים לשלטונות המס של ארצות הברית חובה יש לענות בעיון רב על סעיף שאלות בנושא דיווח מס בארה"ב  FATCA או במדינות זרות CRS

 

האם כדאי להוציא קרן השתלמות

רק אם חייבים את הכסף ולא ניתן לבצע בו שימוש בצורה אחרת. קרן ההשתלמות היא מוצר האחרון של חיסכון קצר טווח שפטור ממס רווחי הון במשיכה . בשנים האחרונות חלק מקרנות ההשתלמות מאפשרות לקבל הלוואה נוחה על חשבון החיסכון בקרן השתלמות. זו הלוואה חוץ בנקאית המאפשרת 2 מסלולים , תלוי בגוף המנהל :

הלוואה מקרן השתלמות מסלול ראשון 

הלוואה עם החזר חודשי על חשבון קרן השתלמות . הריביות נחשבות לנוחות ביחס להלוואות חוץ בנקאיות בשנת 2019 .

הלוואת בלון על חשבון קרן השתלמות 

המסלול מאפשר משיכת מרבית הכסף בקרן השתלמות ותשלום הריבית בלבד . בתום תקופת תשלום הריבית ניתן להחזיר את ההלוואה , לשמור על הוותק ובינתיים הקרן צוברת רווחים פטורים ממס רווחי הון או מס הכנסה .

טופס משיכת קרן השתלמות מגדל מעודכן הם הנחיות וטיפים לקבלה מהירה של כספי קרן השתלמות מחברת מגדל באתר הטפסים של ישראל טפסים מעודכנים להורדה