טופס מינוי מוטבים מיטב דש

טופס מינוי מיטב דש

 

חברת מיטב דש שנכרה זה מכבר לחברת השקעות סינית נחשבת למתקדמת בנושא שירות לקוחות באופן דיגיטלי . מעמוד זה ניתן להוריד ולהדפיס מיטב דש מעמוד זה ניתן להדפסיס  טופס מינוי מיטב דש .

מינוי מוטבים היא פעולה חשובה מאד בניהול הכספים ואופן העברת לדור הבא. היא מונעת סיכסוכי ירושה ומאפשרת לבעל הכספים לחלק את הכספים לפי ראות עיניו . בית ההשקעות פסגות נחשב לגדול ביותר בתום ניהול כספי גמל לעמיתים והוא מנהל בין היתר גם קרנות פנסיה וקרנות השתלמות .

יש למסור את הוראת מינוי המוטבים )מסמך מקורי בלבד(, בצירוף צילום קריא של תעודת הזהות )או צילום קריא של דרכון במקרה של תושב/ת חוץ תעודת זהות ביומטרית יש לצלם משני הצדדים. במסירה ידנית במשרדי החברה, למערך קשרי לקוחות בכתובת מגדל צ׳מפיון, רח׳ ששת הימים 30 ,בני ברק או לכתובת ואנו ממליצים לשלוח בדואר רשום או להעביר ידנית לשירות הלקוחות במגדל צ’מפיון ממול קניון רמת גן פשוט ומהיר !

מיטב דש מינוי מוטבים הוראת-מינוי-מוטבים-בקופת-גמל-קרן-השתלמות

דש טלפון דש שירות לקוחות  

ימים ראשון עד חמישי בין השעות  08:00-17:00 טלפון דש מיטב שירות לקוחות : 3366* שלוחה 3 פקס מיטב דש שירות לקחות  03-7903222

 

טופס מינוי מוטבים מיטב דש להדפסה או שליחה במייל . טלפון ושעות פעילות של המוקד וטיפים חשוב להכנת טופס מינוי מוטבים בקופת מיטב דש קופת גמל או קרן השתלמות