חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים מאורגנים חינם טיולים עם הילדים

חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים מאורגנים חינם טיולים עם הילדים

חול המועד פסח הוא תקופה מעולה להכיר את הארץ ולבלות בחיק המשפחה. ומה נעשה בסוף השבוע הארוך שממתין לנו בסוף החג ולפני החזרה ללימודים? קבלו את ההמלצות. חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים מאורגנים חינם טיולים עם הילדים.

סוף שבוע ארוך שביעי חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים מאורגנים כניסה חינם

אז בואו קודם כל נעשה סדר בתאריכי חג שביעי 2023 בסיום חול המועד פסח.

מתי מתחיל חופשת פסח 2023? יום שלישי, ו' בניסן התשפ"ג,28/03/2023
ליל הסדר 2023 תאריך 5.4.2023
מתי נכנס החג השנה? תל אביב 18:41, ירושלים 18:25, חיפה18:35, באר שבע 18:34
באיזה תאריך נגמר החופש?. יום חמישי, כ"ב בניסן התשפ"ג, 13/04/2023
מתי חוזרים ללימודים?. יום שישי, כ"ג בניסן התשפ"ג, 14/04/2023

חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים

חג שני פסח 2023 אטרקציות טיולים

עוד באתר 

אטרקציות רשות שמורות הטבע והגנים לאן נטייל בפסח?

 

מטיילים בחבל עדולם מסתורי הפירמידה צפו בווידאו וצאו לטייל 

עשר דקות נסיעה מבית שמש, תוכלו לטייל בחול המועד פסח ולצפות באחד מהמבנים המסתוריים בארץ ישראל. על מה מדובר?. הפירמידה הישראלית. מסבר שגם לנו בישראל יש אחת כזו. טוב היא לא גדולה ומפוארת כמו ברמת גיזה במצריים, אבל בהחלט שווה טיול רגלי הכולל תצפית מרהיבה על חבל עדולם. הכניסה חינם ללא תשלום. איך מגיעים?. רושמים בוייז פירמידה חבל עדולם. המסלול כולל עלייה מתונה לפסגת הגבעה. מומלץ להצטייד במים ובצידה קלה לדרך. 

עין חניה נחל רפאים, גן לאומי הרי יהודה

לקראת חג הפסח רשות הטבע והגנים תפתח לקראת שקיעה את אתר עין חניה לטובת מצוות "מים שלנו". לאתר מגיעים מדי שנה רבים המהדרים במצווה.

באיזה תאריכים?. 23.3 (א' בניסן) עד השעה 20:00 (שקיעה דרבנו תם)
ב30.3 (ח' בניסן) עד השעה 21:30 (שקיעה דרבנו תם). באיזה ימים לפני ליל הסדר?. בתאריכים 29.3, 2.4, 3.4, 4.4 (ז', י"א, י"ב, י"ג בניסן) עד השעה 19:30. החל מן השעה 18:30 לא תותר כניסה לבריכות או טבילה.

גן לאומי תל מגידו – סיור מודרך בשפת הסימנים לכבדי שמיעה באיזה תאריכים בפסח השנה?. 

שריינו את התאריכים ביומנים ולא תשכחו להזמין מקום מראש באתר רשות שמורות הטבע והגנים. באילו תאריכים ושעות?.

מתי: ביום שבת 8.4 ובחוה"מ פסח בימים ראשון 9.4 ושני 10.4 בשעה 11:00

מה בתכנית?. גן לאומי תל מגידו פותח את שעריו ומזמין אתכם לבוא בשערי העיר שנחשבה לאחת הערים החשובות והחזקות בכנען.
מגידו נזכרה ח"י פעמים במקרא, יושבה שוב ושוב לאורך ההיסטוריה ועכשיו אתם מוזמנים לגלות אותה: לעבור בשער הישראלי ששוחזר, להתרשם מהמקדשים, הארמונות והאורוות ולרדת לנקבה שבה נחצב מפעל המים האדיר. במבואת האתר אמצעי המחשה חדשים ומשוכללים המעירים לתחייה את סיפורי העבר. הסיור מותאם במיוחד לכבדי שמיעה, וילווה בתרגום לשפת הסימנים.

 

הנחה משפחתית Claude Monet – The Immersive experience – תערוכת קלוד מונה

תערוכת האמנות שכבשה את העולם מגיעה גם אלינו, אחרי שלמעלה מ- 5 מיליון איש ברחבי העולם כבר התאהבו, תערוכת קלוד מונה הבינלאומית נוחתת לראשונה בישראל! היכונו לחוויה עוצרת נשימה, ובואו להכיר את יצירותיו המופלאות והמרתקות ביותר של האמן הידוע בעולם, ממייסדי ומובילי זרם האימפרסיוניזם באמנות קלוד מונה.
מעבר ליצירותיו המופלאות ורפליקות של האומן הנודע, מובא סיפור חייו של מונה בתערוכה שמתחילה מביתו עוברת דרך האטלייה שכל כך טיפח והשקיע מזמנו, דרך סיפור חייו והסיפורים המעניינים שמאחורי ציוריו.

איך רוכשים כרטיסים?. איזו הנחה יש לתערוכה?. 

פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים – תיאטרון הקיבוץ – הגשר 

ענקוני ודובוני, שני שכנים שמעולם לא נפגשו, בונים גשר צר מעל התהום שמפרידה ביניהם. אבל מה עושים כששניהם נפגשים באמצע הגשר ורוצים לחצות באותו הזמן?
בהשראת ספרו של הינץ יניש. דב דובון דובוני מתגורר בצוק "דב לרוב" החורפי והגשום. ממול, מעבר לתהום, בארץ "הר-ענק" החמה והקיצית, גר ענק ענקון ענקוני. שניהם מעולם לא עזבו את ביתם ולא פגשו אחד את השני. עד שיום אחד, הם בונים גשר מעל התהום. עכשיו צריך להחליט, מי מהם יעבור ראשון אם בכלל. כרטיסים תאריכים הנחות מבצעים 

 

טיולים עם הילדים בפסח 2023 חינם צאו לטייל בכיף 

לפעמים כל מה שצריך על מנת ליהנות מטיול משפחתי בחול המועד או במהלך שביעי של פסח זה קצת יוזמה, מסלול טוב, מים וקצת צידה לדרך. אז רגע לפני שנכיר לכם כמה מסלולים מומלצים לטיול באביב, נזכיר לכם לשמור על הנחיות הבטיחות ונהיגה זהירה בדרכים. והנה כמובטח, מספר מקומות מומלצים לטיולים משפחתיים :