השלדג פרק 48 לצפייה ישירה חוגגים שנה חדשה

השלדג פרק 48 לצפייה ישירה חוגגים שנה חדשה

עם חמישה פרקים חדשים בכל שבוע מעריצי הסדרה הטורקית לא יכולים לפספס אף פרק. רצף אירועים מרגש הופך את העלילה למרתקת ומרגשת כאחד. מה בכתבה?. קבלו את השלדג פרק 48 לצפייה ישירה חוגגים שנה חדשה.

העניינים מסתבכים? דרמה טורקית השלדג פרק 48 לצפייה ישירה 

מכיוון שמדובר בשבוע חדש בואו נזכר מה קרה בפרקי השבוע שעבר. כידוע בדרמות טורקיות יש לא מעט התרחשויות ולכן מומלץ להתעדכן ולקרוא את התקציר. את השבוע קודם סיימנו עם פרק מספר 46 בו פריט וסייראן העבירו לילה של הקנטות ועצבים הדדיים בבית הקר בחווה. השיקוף של מזג האוויר אל תוך הזוגיות מקנה הרגשה שעוד מעט יקרה שם משהו בלתי צפוי. במקביל קאזים לא מצליח להתגבר על ההשפלה מצד האליס ומוציא את תסכולו על האטיג'ה. סונה נשברת ומתקשרת לקבל תמיכה מאבידין.

עוד באתר איך מבטלים מנוי באוקיי קיופיד שירות לקוחות

מודעות גוגל
כעת ניגש לפרק החדש האם העקשן יקבל את ההזמנה?. 

בכל מדינה ולכל אמונה יש חגיגת שנה חדשה. העם היהודי חוגג בתשרי, הנוצרים חוגגים בסוף דצמבר ואפילו חסרי האמונה מציינים את מעברי השנים והאמונות. מה משותף לכל חגיגות ראש השנה?. שלא משנה היכן תניחו את האצבע על פני הגלובוס, החגיגות מזמנות התנגשויות משפחתיות, תמיד משהו ייעלב או ייפגע. ותמיד יהיה אחד שהוא הצ'ילבה – זה שלא מגיע בגלל ענייני כבוד. אז יאללה לעבוד.

השלדג פרק 48 לצפייה ישירה חוגגים שנה חדשה

השלדג פרק 48 לצפייה ישירה חוגגים שנה חדשה

פריט וסייראן ממשיכים בהכנות לקראת ערב השנה החדשה. האטוץ' מנסה לשכנע את קאזים העיקש לבוא לאירוע החגיגי. פריט מתאכזב קשות מהיעדרו של האליס. 

באיזה ערוצים רואים את הסדרה הטורקית המומלצת?.

ימי שידור שלדג סדרה טורקית ראשון – חמישי בשעה 19:00
איזה ערוץ משדר את הסדרה שלדג?. ערוץ הדרמות הטורקיות פלוס
yes ערוץ 10
הוט ערוץ 36
סלקום טיוי ערוץ 44
פרטנר tv ערוץ 39 

צפו בווידאו שלדג פרק 48 לצפייה מלאה בערוץ הדרמות הטורקיות+ 

סיקור סרטים חדשים וסדרות טורקיות מומלצות לצפייה בישראל. רקע לפני שנפרד נזכיר לגולשים שהחודש עולה בנטפליקס עונה 3 החייט. באמצעות האפליקציה תוכלו לצפות בכל הפרקים של הסדרה הטורקית שכבשה את העולם.