הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות

הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות

לפני רכישת דירה או השכרה של נכס חשוב לוודא מי הבעלים החוקי והאמיתי של הנכס. בירור שכזה יכול להיות להתבצע על ידי הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות מאתר משרד המשפטים. ההפקה כרוכה בתשלום אגרה און ליין. 

הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות משרד המשפטים 

השירות לאזרח מתבצע על ידי הפקת נסח רישום (נסח טאבו) מפנקסי המקרקעין שירות זה מאפשר הזמנת נסח רישום מפנקסי המקרקעין. השירות פתוח לכולם. 

הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות

הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות

תוקף המסמך לידיעה בלבד 

חשוב לזכור נסח טאבו  שלא הופק ידנית בלשכת רישום המקרקעין ואינו נושא את חותמת הלשכה, אינו נסח מאושר או העתק רישום כמשמעותם בחוק המקרקעין, התשכ"ט-1969, התקנות והנהלים שעל פיו. בדומה לגופים ממשלתיים אחרים כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה גם מנהל מקרקעי ישראל מאפשר שירותי מידע באינטרנט אך תוקפם מוגבל לידיעה בלבד במקרה זה. 

איך מאתרים גוש חלקה  של בית להפקת נסח טאבו

השלב הראשון הוא איתור גוש חלקה  באמצעות מנוע חיפוש באתר מקרקעי ישראל. ניתן לבצע חיפוש גוש חלקה באופן ישיר או על ידי חיפוש כתובת . החיפוש ההפוך מאפשר לקבל מידע מדויק ואף להצליב את המידע שהתקבל כמי שמציג את עצמו כבעל הנכס. 

הנחיות להפקת נסח טאבו מאתר הממשלה

  1. כנסו לאתר מקרקעי ישראל 
  2. זהו את גוש חלקה או כתובת שעבורו נדרש נסח טאבו מעודכן 
  3. שלמו את האגרה בסך 10 שח 
  4. התקדמו לפי ההנחיות באתר 
  5. קבלו את הנסח לאחר השלמת כל הפרטים 

הפקת נסח טאבו באינטרנט תוך 5 דקות באתר מקרקעי ישראל בעלות של 10 שח בלבד אגרה הנחיות להפקת נסח טאבו מעודכן היישר מפנקס המקרקעין של ישראל. אתר הטפסים של ישראל .

בעת ביצוע עסקת נדלן מכירה או השכרה של נכס חשוב מאד לקבל בשלב הראשון של העסקה מידע על הנכס. יש לוודא שאתם מתנהלים מול בעל הנכס או מול נציג מורשה שלו אשר הוסמך בחותמת עורך דין חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל. צעדי בטיחות אלו יבטיחו את המינימום הנדרש של זהירות בעת עסקת נדלן.