הטבות לעסקים משרד הכלכלה bizנס

הטבות לעסקים משרד הכלכלה bizנס

המשבר הכלכלי של שנת 2020 הביא את משרד הכלכלה להעמיק את המעורבות והסיוע לעסקים קטנים. בעוד מס הכנסה אחראי על תשלום מענקים לעצמאים , כאן מדובר בהנחות משמעותיות לשיווק וקידום. הטבות לעסקים משרד הכלכלה bizנס הרשימה המעודכנת

הטבות לעסקים משרד הכלכלה

הטבות לעסקים משרד הכלכלה

הטבה בסך 200 ₪ לקידום ממומן לeasy לעסקים

easy כבר הפכה לאפליקציית חובה אצל לא מעט ישראלים עם יותר ממיליון הורדות בחנות האפליקציות של אנדרואיד היא מספקת פלטפורמת שיווק לעסקים על בסיס גאוגרפי ותחומי עניין. מעל לכל היא מהווה פתרון מעולה לחשיפה לעסקים הנדרשת להם חשיפה מחיפושים של לקוחות מזדמנים או כאלו שמחפשים חנות קרובה או תחום עסקי. למשל גלידריה טובה בהרצליה או לדוגמא מסעדה צמחונית בתל אביב.

15% הנחה עבור מוצרי שיווק דיגיטליים של דיגיטל דיירקט

אחד המפתחות להצלחת עסקים בתחום האינטרנט היא באמצעות שדרוג הנראות והנגישות של הלקוחות למוצרים שאנו משווקים. דיגיטל דיירקט מציעה באתר מוצרי שיווק דיגיטליים במחיר אטרקטיבי. חלק מהפעולות ניתן לבצע און ליין באתר הידידותי של חברה.

הלוואות בערבות מדינה

הקרן בערבות מדינה מעמידה מסלול מיוחד בהליך מזורז, בריבית מוזלת, עם ביטחונות מופחתים, בשיעור מוגדל של ערבות מדינה וללא עמלות או תשלומים נוספים. המסלול מיועד להעמדת הלוואות למימון הון חוזר לעסקים שנקלעו לקשיים תזרימיים בעקבות התפשטות המשבר הכלכלי 2020

שימוש ללא עלות באפליקציית PayBox

אפליקציית התשלומים של בנק דיסקונט מאפשר תשלומים און ליין והעברת כסף לאנשי קשר באמצעות תהליך קצר ופשוט. באמצעות האפליקציה ניתן לאסוף כסף מקבוצת אנשים או לגבות תשלום מלקוחות באמצעות כרטיס האשראי האישי הקיים באפליקציה. היתרון של אפליקציה היא באפשרות לגבות תשלום מלקוח לאחר הענקת שירות או מכירת מוצר און ליין בטלפון .

הנחות דמי ניהול לעצמאים ובעלי עסקים 

חברות הביטוח וקרנות הפנסיה נהנו בשנים האחרונות מהגידול בהפקדות של עצמאים הודות לפנסיה חובה לעצמאים. מצד שני הממשלה לא דאגה להוזלת דמי ניהול לעצמאים ביוזמה ברוכה כמו קרנות ברירת מחדל לשכירים. באתר משרד הכלכלה ישנן הטבות למימוש בתחום הנחות על תעריף דמי ניהול קרנות לעצמאיים במסלול הדיגיטלי של אלטשולר שחם , הנחות על תעריף דמי ניהול קרנות לעצמאיים במסלול הדיגיטלי של הראל , הנחות על תעריף דמי ניהול קרנות לעצמאיים של מנורה מבטחים .

 

הטבות לעסקים משרד הכלכלה bizנס ריכוז הטבות בעשרות אלפי שקלים בשנה לעסק שלך הנחות וזיכוי מיידי בשיווק עסקים וניהול חשבונית ירוקה חינם לחודשיים. ההטבות נכונות ליום פרסום הכתבה ומימושן מותנה במשרד הממשלתי כפי שהן מתעדכנות מעת לעת.