הוט לא ניתקה אותך? משרד התקשורת הטיל עליה קנס.

הוט לא ניתקה אותך? משרד התקשורת הטיל עליה קנס.

משרד התקשורת הטיל עיצום כספי בסך מאות אלפי שקלים על חברת הוט טלקום לאחר שלא איפשרה ללקוחות להתנתק מהשירות. רוצים להתנתק? כל הפרטים אודות הוט לא ניתקה אותך? טלפונים, פניות הציבור הוט טלקום. 

הוט לא ניתקה אותך

הוט לא ניתקה אותך

הלקוחות פנו למשרד התקשורת, החברה נקנסה בגין אי ניתוק מהוט טלקום 

עקב פניות רבות של מנויי הוט טלקום למשרד התקשורת בהן התגלו הפרות של אי מענה וחוסר טיפול במנויים שביקשו להתנתק מהשירות, המשרד הטיל על החברה עיצומים כספיים בסך 262,610 שקל.

מפעולות הפיקוח שערך אגף פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת בהובלתם של מנהלת תחום פניות הציבור, דולי דדון ומרכז פניות הציבור, אמיר בירן, עלה כי בכ-170 מקרים לקוחות פנו לחברה בניסיון להתנתק מהשירות אך נתקלו בחוסר מענה ו/או עיכוב בטיפול מצד החברה. המשרד ממשיך לעקוב אחרי התנהלות החברה ונציין כי בשנת 2021 חל שיפור בטיפול החברה בבקשות הלקוחות להתנתק מהשירות.

לפי הודעת משרד התקשורת, הוא ימשיך לפעול כדי להבטיח שחברות התקשורת יעניקו שירות הוגן ואיכותי לכלל לקוחותיהן, ובמקרים שבהם חברות התקשורת מפרות את הכללים, המשרד ינקוט בכל הכלים העומדים לרשותו.

הפסקה או ניתוק שירות הוט HOT 

לא פעם קורה שלקוח רוצה לבצע ניתוק מחברת הוט. לא תמיד בגלל המחיר או השירות. לפעמים סדר העדיפויות משתנה או בשל מצב כלכלי. לפעמים הצעה טובה יותר מחברה מתחרה לקבלת טריפל שיש כמעט בכל בית בישראל. אינטרנט מהיר, שירותי טלוויזיה עם ערוצים וספק תקשורת. אולם כיום לא מעט לקוחות מפצלים. רוכשים חבילת אינטרנט בקו אופטי עם טלוויזיה חכמה ונטפליקס ישראל. כל אחד והכיס שלו. 

שירות לקוחות ניתוק מהוט 

אני מתפלא לא מעט על החלטת משרד התקשורת, בניגוד לחוזר תביעות של המפקח על הביטוח, לא טורח להגדיר פרוטוקול לניתוק ומעבר בין חברות. למה זה חשוב, כי הקנסות פותרות אולי מקרה נקודתי, אבל לא יותר מזה, לתשומת לבך יועז הנדל. כסף זה לא הכל. יש גם תהליכים. באתר HOT מצויין כיצד יש לבצע ניתוק מהחברה. אך אין טלפון ייעודי לכך. לעומת הזמינות הרבה יותר של מוקדי המכירות. טיפ קטן למשרד האחראי. יאללה בואו נתקדם. 

  1.  באמצעות האזור האישי של הלקוח בHOT  ניתוק מהוט לחצו כאן .
  2. באמצעות פקס ניתוק מהוט  053-5500300
  3. כתובת דואר אלקטרוני לשליחת בקשות: Disconnect@hotmobile.co.il