הבית ברחוב פין סרט ישראלי חדש צפו בווידאו

הבית ברחוב פין סרט ישראלי חדש צפו בווידאו סרטים חדשים 2024 

מעט נחמה נותן לנו הקולנוע בימים אלו. שני סרטים ישראלים מומלצים פותחים את השנה. הראשון, שושנה, עוסק באהבתה של שושנה בורוכוב לקצין אנגלי  ידוע לשמצה, והשני, בו נעסוק בכתבה זו, עוסק בחיים מאחורי קירות הבתים של העיר תל אביב. מה בכתבה?. הבית ברחוב פין סרט ישראלי חדש צפו בווידאו סרטים חדשים 2024.  

התחנה המרכזית הישנה בתל אביב מתעוררת לחיים 

אם התאהבתם בעלילת הסרט ותשימו פעמיכם לרחוב התל אביבי הקטן, זה שפעם פעל בו קולנוע המרכז, לא תמצאו איזה זוהר או זכר לימים עברו. התחנה המרכזית בתל אביב נהרסה ואת מקומה, בימים שעוד יגיעו, יתפסו מגדלי מגורים בוהקים ומרכזי קניות נוצצים. אם וכאשר. עד אז נוכל לצלול לעלילת הסרט הישראלי שעולה בתחילת חודש פברואר לאקרנים ברחבי הארץ. 

מאיזה גיל מותר לראות את הסרט?. הותר מגיל 16 בהצגת תעודה מזהה

עוד באתר איך מבטלים מנוי באוקיי קיופיד שירות לקוחות

 

עלילת הסרט הישראלי החדש הבית ברחוב פין

 דינה מתאהבת באבינעם. היא מחליטה לנטוש את אימה, לעזוב את עבודתה ולעבור מבאר שבע אל תל אביב, כדי לגור עם הגבר של חייה. אולם תחת המעטפת של סיפור האהבה לכאורה, מתגלה אט-אט המציאות כתאטרון אימים בו עליה לגלם את תפקיד האישה-הזונה. חירותה נגזלת ממנה, גופה משועבד, נשמתה נרמסת והיא הופכת להיות חלק מסצנת הסמים והזנות בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. סיפורה של דינה אינו נותן מנוח לאבינעם והוא מתבונן מחדש בהחלטותיו ובמעשיו, נקרע בין רגשותיו, הבוקעים את חומת הניתוק אשר בנה במשך שנים, לבין מערכת אלימה, משומנת, מסוכנת, הדורשת את קורבנותיה – הוא מבין שעליו לבחור.

מי אתה שמואל יוסף פִין שהרחוב על שמו הפך לסמל התחנה המרכזית הישנה

אנחנו רגילים לרחובות הנקראים על שמות משוררים, מנהיגים ואפילו פרחים. אבל הרחוב שהפך לסמל התחתית של התחנה המרכזית הישנה, נקרא על שם סופר וחוקר עברי, איש תנועת ההשכלה ומראשי הקהילה היהודית בווילנה שבליטא. שמו המלא היה שמואל יוסף פין.  

מי משחק בסרט הישראלי החדש?

במאי  עמיר מנור

אימרי ביטון

ניקה בק

ריימונד אמסלם 

עורבים סרטה של איילת מנחמי משנת 1987

מה אנחנו עושים בפינת הקולנוע שלנו?. מעת לעת אנו מזכירים לכם סרטים ישראליים מומלצים מהעבר ומה הפעם?. הסרט עורבים , שאורכו 47 דקות. 

"הביא לראשונה למסך חוויה אורבנית ישראלית בעוצמה מרשימה. זהו סרט מפתח בעיצוב דימויה של העיר תל אביב כמוקד עירוני בינלאומי העומד בניכור לשאר המדינה, ורגע של מפנה ביכולתו של הקולנוע הישראלי להציע מבט אחר – קולנועית ותמטית – על הארץ.". שחקו בסרט גילי בן אוזיליו, בועז תורג'מן, איציק ניני. ניתן לראות אותו ללא תשלום חינם בצפייה ישירה באתר ארכיון הסרטים הישראלי. 

צפו בווידאו הבית ברחוב פין סרט ישראלי חדש