הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה המשפחה של כולנו

הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה המשפחה של כולנו

בשלב הזה של העונה מאוחר להצטער. גם יש פה ושם איזה קטע חלש. מי שהתחיל לראות את הפרקים המלאים כבר לא יכול יהיה להפסיק. ובעצם, למה לו? הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה yes.

הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה

הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה

מאור בוזגלו מנסה קריירה חדשה 

בפרקים הקודמים ראינו כיצד מאור מחפש קריירה חדשה. בלב הוא הבין שהכדורגל כשחקן פעיל מאחוריו. אם תשאלו כעת, היום בו מאור החליט לפרוש היה רגע עצוב. עבורי הוא השחקן הטוב ביותר בזמננו. לא רק בגלל היכולת האישית. בעיקר בגלל האישיות על המגרש. בלי מניירות של כוכב. אבל כל הברק שאתם יכולים לקוות מכישרון נדיר. אז מכאן, ובאופן אישי, אני רוצה לאחל לו בהצלחה בכל אשר יפנה. מגיע לו! מגיע לנו אדם כמוהו.

עוד באתר איך לשכוח את האקס המדריך המלא 

אז הזמן עוד יגלה לנו מה קרה. מאור חוזר ממסיבה גדולה ומחליט שהוא רוצה להפוך לדיג'יי, חבר שלו עידן ממליץ לו על מורה מיוחד. האם הוא מצא את הקריירה החדשה ? עוד נראה.

התחיל בתור משפחה בפוטושופ נמשך בתור החיים עצמם בוזגלוס עונה 6 

למי שלא זוכר, העונה השישית נפתחת במשבר גדול שמאיים לפרק את המשפחה. הנשים מוזמנות להצטלם לשער משותף ל״לאשה״, אבל לא מסוגלות להיפגש על הסט ולכן מצטלמות בנפרד. האחים מחליטים להיפרד מאוהד שעומד לטוס להישרדות בדרך מפתיעה. בהמשך ראינו איך אב המשפחה, יעקב, מנסה לפייס בין הצדדים שהסירו עוקבים ברשתות החברתיות. ובזה נעסוק בפסקה הבאה.

העוקבים באינסטרגם אם אתה לא שם אתה לא קיים 

זוכרים את הפרסומות מפעם על ספרי הטלפונים. אם אתה לא שם אתה לא קיים! עכשיו מסתבר שהמשפט הזה יותר נכון מתמיד. אני אפילו מזהה הרחבה תרבותית שלו. אם אני לא עוקב אחריך- אתה לא קיים עבורי. לקח לי קצת זמן. בסוף פענחתי את הסוד הזה. כאשר ראיתי סצנות בסדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה, נפל לי האסימון. בתרבות של הרשתות החברתיות, למי שנמצא שם בכל אופן, אנחנו מייחסים קיימות רק אם אנחנו עוקבים הדדיים.

לקראת שידור צפו כעת הבוזגלוס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה המשפחה של כולנו 

אוהד חוזר מהישרדות ואסי ועדי מחליטים להפתיע אותו בשולחן מתוקים של גולדה במטרה לגלות כמה רחוק הגיע במשחק.