הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים כך מזהים אותם

הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים כך מזהים אותם

מה הייתם עושים לו הייתם לוקחים חלק במשחק ראליטי שבו אתם חלק מקבוצה שיש בה בוגד?. או אפילו מספר בוגדים. המשחק הגדול בטירה בין הנאמנים לבוגדים יוצא לדרך בהנחיית אסי עזר ורותם סלע. מה בכתבה?. כל מה שאפשר לספר על הסדרה הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים כך מזהים אותם. 

אפשר לסמוך עליו?. הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים כך מזהים אותם

שתי סדרות חדשות ישראליות חדשות עולות בימים אלו למסכים. הראשונה בערוץ 13 פקין אקספרס והשנייה הבוגדים בשידורי קשת. אם אתם סקרנים, ממש כמוני, אז הנה כל מה שאפשר לספר על הסדרה.

עוד באתר סוכות 2023 ברכות אטרקציות אירועים תאריכים

התשובות והשאלות סדרה חדשה בערוץ 12

היכן צולמה הסדרה?. טירה בהולנד
כמה משתתפים בסדרה הבוגדים?. 20 מתמודדים וכמובן שני המנחים אסי עזר ורותם סלע שזו כבר סיבה טובה לצפות!.
איך יודעים מי בוגד ומי נאמן?. המשתתפים הוזמנו לטירה על ידי המארח. הוא זה שבוחר את קבוצת הבוגדים.
איפה אפשר לראות פרקים מלאים לצפייה ישירה?. free tv, שידורי הוט ו yes וכמובן אפליקציית 12+. אם יש לכם ממיר עידן פלוס תוכלו לצפות בשידורים חיים.

הבוגדת המפורסמת בהיסטוריה מאטה הארי ההשראה לכל בוגד ובוגדת 

אי אפשר לסיים את הכתבה הזו מבלי להתייחס למי שמוגדרת כבוגדת המפורסמת בהיסטוריה. מדובר במאטה הארי. הולנדית שכונתה  "femme fatale". היא נולדה בהולנד ועסקה בריקודים אקזוטיים. חפש את האישה?. מאחורי החזית המפתה שלה השתרעה רשת של תככים וריגול שיובילו בסופו של דבר לנפילתה. הרי הואשם בכמה מעשי ריגול חמורים במהלך מלחמת העולם הראשונה. למרות היעדר ראיות מוצקות נגדה, היא הורשעה במהירות ונידון למוות על ידי כיתת יורים.

הבוגדים המפורסמים בהיסטוריה

הבוגדים המפורסמים בהיסטוריה

 אבל בין אם היא הייתה באמת מרגלת ובין אם לאו, הסיפור של מאטה הארי הוא סיפור של תככים, פיתוי ובגידה. המוניטין שלה כסוכנת כפולה ומרגלת בינלאומית היווה השראה לאינספור ספרים, סרטים ושירים במשך עשרות שנים. מאטה הארי אולי נתפסה, אבל מורשתה כאחת הבוגדים הידועים לשמצה בהיסטוריה ממשיכה לכבוש את דמיונם של אנשים ברחבי העולם.

צפו בווידאו הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים קבלו את הפרומו