גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון

גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון

זה קורה לנשים וגם גברים לא פעם. השיחה שלא מגיעה, ההודעה שלא מתקבלת ופתאום את רואה אותו פעיל באתר הכרויות מחדש כאילו הייתה לכם פגישה מוצלחת. כתבה מיוחדת בנושא גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון. 

גם נשים עושות את זה – גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון ושני 

מילא שדייט לא הולך. זה קורה לא מעט. אבל דחייה היא דבר אחד, לגמרי. ניתוק קשר והתעלמות אחרי פגישה או דייט שני, הפכה כבר למכת מדינה בתחום היכרויות. מתי אנחנו מרגישים רע עם בחור נעלם לאחר פגישה ראשונה ?  כאשר הוא מפגין התעניינות והפגישה משאירה טעם של עוד. נשים רבות מרגישות פגועות על רקע ההתנהגות הזו ולכן אנו צריכים להכיר את הסימנים המקדימים ל Ghosting.

גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון

גוסטינג למה גברים נעלמים אחרי דייט ראשון

עוד באתר כל אתרי ההיכרויות שאתם חייבם להכיר 

שוב זה קרה לך ? כל כך מרגיז ומבלבל כשהוא נעלם פתאום…

הדינמיקה כמעט זהה ברוב המקרים. אישה פוגשת גבר שאתו שוחחה באתר הכרויות ללא דמי מנוי, או אפילו בתשלום. ההכנה לפגישה עוברת דרך שיחה או שתיים, מציאת מכנה משותף לקשר זוגי או מערכת יחסים רצינית. זה הבסיס להתרחשות. בלעדיה אין אפקט של היעלמות אחרי פגישה. 

מודעות גוגל
תסכול אי וודאות וכאב למי בא לצאת לדייט אחרי שגבר מתעלם ממך 

לתקשורת המהירה באמצעות רשתות חברתיות ואתרי הכרויות יש לא מעט יתרונות. הן מאפשרות להפיג את הבדידות, למקד מטרה וליצור קשר מהיר עם משהו שלפחות על פי הכרטיס שלו או הפרופיל באתר הכרות, רוצה מערכת יחסים. בדיוק כמוך. אבל לא פעם הסוף כוכב. יש הבדל גדול בין דייט נפילה לבין התעלמות אחרי דייט. בין הייתה התקרבות אינטימית או לא. בעיקר אם חשבת שזה הולך להצליח הפעם. 

הסיבות והגורמים לתופעת הגוסטינג גברים שלא יוצרים קשר אחרי פגישה 

 

קבלו את מה שרצו והמשיכו לדייט הבא 

באווירה החברתית של ימנו יש היתר לא כתוב שמותר הכל. יצאתם לדייט ראשון, תשאירי משהו לדייט השני. אם את מחפשת מערכת יחסים ארוכה, אל תהססי. מי שלא יגיע לדייט השני או השלישי בגלל שלא קבל מה שרצה, ממילא יעלם אחרי שיקבל מה שירצה. 

גברים הולכים לאיבוד ואת תחנה בדרך 

כאשר גבר נאבק להבין את הרגשות שלו לפעמים הוא פוגע בבת הזוג הנפלאה שהיית יכולה להיות לו. לרעיון שכל הבחורים הם בעצם יצורים פשוטים שרוצים סקס ואישור אולי יש כמה שורשים באמת, אבל זה לא הסיפור המלא. גברים יצירתיים ואינטליגנטיים נוטים לחפור במה שנראה להם כמו החיפוש אחרי האחת המושלמת, שלעולם לא מחכה מעבר לפינה או בדייט הבא. תני לי ללכת. 

צפו בווידאו שלנו למה גוסטינג קורה הסיבות הנפוצות איך אפשר לזהות גבר רציני בפגישה ראשונה מה עושים בדייט בראשון