בית הדרקון פרק 9 לצפייה ישירה אין אשראי אין אינטרנט

בית הדרקון פרק 9 לצפייה ישירה אין אשראי אין אינטרנט

מי מסתתר מאחורי המזימה קרוב משפחה או אח חורג של הנסיכה. כמה פרקים נשארו עד סוף העונה ומתי מתחילה העונה השנייה. אבל קודם כל בואו נצפה בית הדרקון פרק 9 לצפייה ישירה כתוביות עברית. 

גן העדן האבוד בית הדרקון פרק 9 לצפייה ישירה כתוביות עברית

מוטיב אחד עובר כחוט השני בין משחקי הכס לסדרת ההמשך שלה. זה ברור לא?. הרצון להיות מלך. השאיפה שלא נגמרת לשבת כל כס המלוכה ולהיות שליט שבעת היבשות. אם נביט לרגע במבט ריאלי על משחקי הכס לצפייה ישירה, הסדרה שבה קבלנו מבט קרוב על ערי המדינה של הסדרה, לא בטוח שיש באמת איזה תהילה אמתית להיות מלך העולם הזה. 

המשרד להמצאת סיפורים עושה קאמבק 

אני לא יודע להגיד בשלב איזו סדרה טובה יותר, בטח תשאלו למה אני משתף אתכם במחשבה העצובה הזו?.

עוד באתר בחורים טובים סרט ישראלי צפו בווידאו קומדיית השידוכים

שר הטבעות הסתיימה עם פרק אחרון לפנתיאון  ואילו לבית הדרקון יש עוד כמה פרקים עד לסיום השנה והעונה כולה. מה שבטוח, לפחות לפי ההרגשה שלי, והיא הריי סובייקטיבית, שהסדרה של אמזון פריים, ראויה יותר לעונה נוספת ויש לכך כמה סיבות חשובות. מה הבולטת מכולן?. היא הביאה למסך עלילה חדשה לגמרי. לא סיבה לאירועים עתידיים בלבד אלא סיפור מסגרת בפני עצמו. 

מצד שני על רקע היובש הבלתי נגמר גם ברשימת סרטים חדשים 2022 לצפייה ישירה. שתי הסדרות האלו צריכות להמשיך לעוד עונה אחת לפחות. יש לי תנאים?. לא. בלי שום קשר להסכמים שחתמו הפלטפורמות לצפייה ישירה ללא הגבלה בסרטים וסדרות. 

פרשנות לפרק מספר 9 בית הדרקון ספוילרים הכנות לפרק האחרון של העונה 

לפני הכל אזכיר לגולשי האתר פרט חשוב. הכתבה כוללת ספוילרים לפרק  HOUSE OF THE DRAGON פרק 9.

ספוילר סוף עונה מספר 1. למרות התחינה המרגשת של ויסריז לאחדות בפרק השמיני, משפחת המלוכה מפולגת כעת יותר מתמיד. סצנת ארוחת הערב המצוינת והמתוחה של רוכבי הדרקונים, בני משפחת טארגאריין חושפת את הסדקים הרבים המערערים את יסודות המשפחה. למה זה גרם?. להיחלשות המשפחה עד סיום השושלת בעוד כ 200 שנה.  ומי יושבת ומביטה מהצד כאילו כל זה לא קשור אליה? המלכה אליסנט שמפרשת בצורה שגויה את המילים האחרונות של בעלה, המלך שנפרד מאיתנו לתמיד.

אליסנט המלכה עשתה מקח טעות כפולה ומכופלת. היא חשבה, אותו יותר נכון לא רצתה להאמין, שהמלך בחר במילותין האחרונות, את ילדיה כיורשים לכס. אבל למה הוא התכוון באמת?. לא רק שרצה שרניירה תירש את כס הברזל אלא גם האמין שבתו היא זו הראויה ומי שבעצם המליך אותה הוא לא אחר מאשר אייגון שכבש ואיחד את שבע הממלכות. למה הוא עשה עשה את כל זה?. כי בעוד 200 שנה ההלכים הלבנים ירצו לכבוש את העולם. אבל זה כבר קשור לסדרת משחקי הכס לצפייה ישירה.

צפו בווידאו בית הדרקון פרק 9 לצפייה ישירה כתוביות עברית אמזון פריים הפרק המלא