בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך

בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך

פעם בחמש שנים ניגשים אזרחי ישראל לבחור מי ינהל עבורם את היישוב. לעיתים מדובר בהחלטה חשובה יותר מאשר מי ינהל את המדינה. סיקור המרוץ לכיסא ראש העיר. בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך.

בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך

בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך

 

למקומות היכון הכן רוץ – בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך

מתחת לפני השטח ניתן לראות כבר את המתמודדים המובילים על קו הזינוק. מי שחשב שמערכת בחירות לראשות העיר תארך שנה שלמה מתחיל להתבדות. המועמדים המכהנים, שחלקם כבר הכריז שיתמודד על קדנציה נוספת, כבר עושים הכנות בשטח. במה זה מתבטא ? בעובדה שרבים מאתנו היו רוצים ששירותי הממשלה יהיו ברמה של שירותי העירייה.

עוד באתר – סקר בחירות לראש העיר נס ציונה 

נקודת הזמן הראשונה שבה ראינו תרגול מערכים היה יום הבחירות להסתדרות הכללית. על השוני המהותי בין המערכות, כלים חדשים שפותחו בשנה האחרונה, תוכנות וכלים דיגיטליים יוכלו לבצע השקה והוכחת יכולת. 

מתי מצביעים בחירות לראשות העיר 2023

בכל חמש שנים זה קורה. נכון לעכשיו, אלא אם כן יוחלט אחר הבחירות לראשות היישובים ייערך בתאריך ב-31 באוקטובר 2023. לפי מחקרים שונים גם בום זה צפוי אחוז הצבעה גבוה במיוחד שיסמן מירות ארוך ויקר של המועמדים השונים.

בנס ציונה – גלית אבינועם הכריזה על מועמדות

אתר נס ציונה נט, המקומון של נס ציונה מפרסם בימים כי הפעילה חברתית, גלית אבינועם, הכריזה על רצה בבחירות לראשות העיר. היא טרם פרסמה את הרשימה שלה, אך מה שבטוח שהמועמדות הכתה גלים את בעיר. בקדנציה הנוכחית מכהן בתפקיד ראש העיר נס ציונה שמואל בוקסר. 

מי יהיה ראש עיריית תל אביב ? כמה ראשי ערים יאבדו את מקומם ?

ועכשיו לשאלות המסקרנות במוקד מערכת הבחירות למועצות העיר ולתפקיד הנכסף של ראש העיר. ובכן השאלה הראשונה היא מי יהיה ראש העיר של תל אביב לאחר רון חולדאי. לאחר שבבחירות האחרונות לכנסת  הוא ביטל את מועמדתו, נראה היה שזו הקדנציה האחרונה שלו. אולם בהיעדר הכרזה סופית, אני לא אתפלא אם תל אביב תישאר עם אותו ראש עיר עד לשנת 2028. 

מועמדים לראש עיריית רחובות זהר בלום בקמפיין חוצות

אחד הפעילים הוותיקים בעיר המדע, רחובות, הכריז זה מכבר שירוץ למשרת ראש העיר רחובות בבחירות המוניציפליות 2023. לאחרונה החלו להיראות ברחבי העיר שלטי חוצות ואין ספק שזו רק תחילת מערת הבחירות למועצת העיר רחובות 2023 וכמובן לכיסא ראש העיר, בו מכהן כיום, ובהצלחה רבה ( אם יורשה לי), רחמים מלול. 

הבחירות לעיריית רחובות שלט חוצות של זהר בלום בעיר

הבחירות לעיריית רחובות שלט חוצות של זהר בלום בעיר

הרשתות החברתיות כבר פעילות

לכל עיר בישראל יש מספר קבוצות פייסבוק בהן הבחירות נושמות ובועטות. מועמדים מטעם עצמם. חברי מועצת העיר  או מועמדים שהפסידו את הבחירות בשנת 2018 מפעילים דפי פייסבוק שוקקים ובהם אמירות חד משמעיות  – אני אהיה ראש העיר הבא שלכם. עד כמה זה יספיק במרוץ האמתי בשנת 2023 עוד נראה. 

מי ראש העיר של ?

אשדוד – דוקטור גבי לסרי 

חיפה – עינת קליש-רותם

פתח תקוה – רמי גרינברג 

ראשון לציון – רז קינסטליך 

רחובות – רחמים מלול