אתר תאגידים אונליין חדש הגשת בקשות ללא כרטיס חכם

אתר תאגידים אונליין חדש הגשת בקשות ללא כרטיס חכם

בימים אלו לעלה לאוויר אתר חדש של רשות התאגידים הנקרא תאגידים אונליין. מדובר באתר חדש וידידותי של רשם החברות והשותפויות.
במסגרת האתר החדש ניתן לבצע מכלול הפעולות והגשת בקשות באופן מקוון ברשם התאגידים גם ללא כרטיס חכם.

אתר תאגידים אונליין חדש הגשת בקשות ללא כרטיס חכם

אתר תאגידים אונליין חדש הגשת בקשות ללא כרטיס חכם

יתרונות הגשת בקשות מקוונת באתר רשם החברות

הגשת בקשה מקוונת מקצרת את זמני הטיפול והשירות
כל פניה מקבלת אופן אוטומטי מספר בקשה למעקב על יד המגיש
שימו לב – החל מתאריך 1/5/2021 ההגשה אונליין באתר התאגידים תחליף את האפשרות להגשת בקשות באמצעות דואר אלקטרוני

למי מיועד השירות באתר החדש של רשות התאגידים ?

  • עמותות– רישום עמותה, הנפקת דוח ניהול תקין, דיווח שנתי של עמותה, בקשות לשינויים ברישום עמותות בישראל וכן הגשת דיווחים ומסמכים לפי הנחיות רשם העמותות במשרד המשפטים.
  • חברות- מכלול הבקשות והפעולות בנושאי רישום חברות, דיווחים שנתיים של חברות, בקשות לשינויים, פנייה לרשם החברות, דיווח על פירוק חברה, מיזוג חברות והחזרה לפעילות, הגשת צווי עיקול על חברות באתר הרשם.
  • חברות לתועלת הציבור
  • בירור משכונות ושעבודים- עיון במאגרי המשכונות והשעבודים. בקרוב תוכלו לבצע גם- הגשת בקשות נוספות למאגר המשכונות והשעבודים; רישום, עדכון והסרה.
  • שותפויות- הגשת בקשות לרישום שותפות מוגבלת או כללית, הגשת בקשות ושינויים ששותפויות חייבות בהגשתם לרשם, הפקת מסמכים ואישורים ותשלום אגרה שנתית לשותפות.

חדשות רשם החברות

בימים אלה נבחנת האפשרות לבצע תיקון חקיקה שיאפשר את הארכת המועד לתשלום בתעריף המופחת. יובהר, כי כל עוד לא אושר תיקון חקיקה כזה, החל מ-1.4.2021 התעריף יעודכן לסכום המלא. למעוניינים, אנו ממליצים לעקוב אחרי הפרסומים בנושא, שיתבצעו על ידינו באמצעות אתר המרשתת ודף הפייסבוק של רשות התאגידים.

הסתיים מבצע תשלום אגרה מופחתת לשנת 2021

אגרה מופחתת לשנת 2021 בסך 1133 ש"ח אותה היה ניתן לשלם עד לתאריך 31.3.21. כעת, החל מתאריך 1.4.21 התעריף יעודכן לסכום המלא בסך 1505 ש"ח. את האגרה ניתן לשלם בקלות ובמהירות: באמצעות כרטיס אשראי באתר רשות התאגידים. באמצעות תשלום בכל סניף של בנק הדואר, עם הצגת מספר החברה (ח.פ)- אין צורך בהצגת שובר אגרה מנייר.