מזוודות עליה למטוס מידות לפי חברת תעופה

מזוודות עליה למטוס מידות לפי חברת תעופה

איזה כיף הזמנו טיסה ועוד מעט נוסעים לחול. לקראת הנסיעה חשוב להכיר את האותיות הקטנות ולדעת בדיוק מה מותר להעלות מטוס , לטוס בכיף ולהימנע מקנסות ומפח נפש בשדה התעופה. מזוודות עליה למטוס מידות לפי חברת תעופה המדריך המלא והמעודכן ברשת. 

מזוודות עליה למטוס מידות לפי חברת תעופה

מזוודות עליה למטוס מידות לפי חברת תעופה

מידות טרולי לתא הנוסעים בטיסה 

טיסות lowcost הוזילו באופן משמעותי את הטיסות לחול עד כדי כך שרשות שדות התעופה פתחה עבורן טרמינל מיוחד. לכל חברות תעופה יש מדיניות שונה בנושא מזוודות טרולי לטיסה ולכן חשוב להכיר אותן היטב. בכתבה זו נתמקד בחברות התעופה העיקריות בישראל ונסביר איזה מזוודות מוצר להעלות אתכם לטיסה . 

טרולי עליה למטוס ריינאייר

ריינאר היא חברה מאד אהובה גם לטיסות פנים. לעולם לא אשכח את הטיסה של בחברת ריינאר אייר מלונדון לגלזגו. פשוט כיף. בקשר לכבודה מזוודה לבטן המטוס החברה מאפשרת להכניס לטיסה תיק בגודל 40X20X25 . מדיניות מזוודות של ryanair עודכנה זה מכבר ובהחלט חשוב לבדוק בכרטיס הטיסה מה מותר לשלוח לבטן המטוס ומה לקחת אתך לטיסה. זה חוסך כסף , עוגמת נפש וכל יתר המשאבים מופנים לטיסה נעימה וטיול כייפי. 

ryanair מידות טרולי למטוס  : תיק בגודל 40X20X25 מקסימום משקל 10 ק"ג

מזוודה קטנה למטוס ויזאייר 

ויז היא ללא ספק כבר שם נרדף ליעילות וטיסות זולות מישראל לחול. אני עצמי טסתי אתם מספר פעמים ולמעט איחורים קלים הטיסות בהחלט היו נעימות. הצוות היה מאד אדיב . בשנת 2018 חל שינוי במדיניות wizz air cabin bag size . על מנת להביא מזוודה לתא הנוסעים יש לקנות כרטיס מלא או לרכוש כרטיס עם קדימות . 

מידות המזוודה של ויז אייר : 55x 40 x 23 מקסימום משקל 10 קילו אז לא לשכוח לשקול מזוודה לפני הטיסה

תמיד אפשר לשלם יותר השאלה כמה ? 

חברות לואו קוסט תמיד ימצאו עבורכם פתרון. לרוב בתשלום . זה הלחם והחמאה שלהם. לכן חשוב מאד להכיר את תנאי הטיסה. בכל אחד מאתרי חברות לואוקוסט יזמינו אתכם להגדיל את המטען לטיסה תמורת תשלום. לא מעט פעמים זה באמת שווה את המחיר. הסוד הקטן שחייבם להכיר – אם תזמינו מראש זה יעלה הרבה פחות מאשר מאשר בשדה התעופה. סוף כל סוף לא כל יום מוצאים כסף אבוד