אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

פתאום קם אישה בבוקר ומגלה שיש סיכוי חדשה לאהבה. האם הפעם זה זו הזריחה שלה ? האם הגיע הזמן לסיפור אחד אחרון ודי. קבלו את הסדרה שכולם מחכים לה. אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

אם יש אי שם.  אהבה חדשה פרקים מלאים עונת 2022 ערוץ 13 צפייה ישירה

מה יש בן ברגש המתעתע הזה שכולם כמהים לו כאילו היה משקה נעורים. מה יש בה באהבה שגורמת לנו לצאת מגדרנו, לחצות עולמות ומביאה נשים מצליחות להיחשף בתכנית ראליטי חדשה רק בכדי לזכות בסיכוי להשיג כרטיס כניסה למרדף אחרי אהבה ?  עוד נגיע לזה.

עוד באתר – איך למצוא אהבה באפליקציה

בינתיים בימים אלו עולה לשידור העונה השנייה של הסדרה אהבה בחדשה בערוץ 13 לצפייה ישירה. למה אני מתרגש כל כך מהאירוע הזה? כי לא בכל יום אנשים מוכנים ללכת הכי רחוק, לצאת מאזור המים המתוקים שלהם ולהציב את עצמן לבחירה, לטעם של גבר זר שטרם הכירו. הריי כל סיכוי לאהבה הוא סיכוי גדול יותר לאכזבה. את הדממה הדקה של האכזבה שומעים כנהמה בלילה. אז המסקנה הראשונה שלי על המתמודדות – אומץ יש להן. 

רשימת משתתפות בסדרה עונה שנייה 2022 מי מחפשת אהבה 

כצפוי, גם בעונה החדשה קאסט המשתתפות כולל נשים מצליחות ויפות. כאלו שכאשר אתה מביט בהן בפעם הראשונה, אתה אומר לעצמך – אין סיכוי שהיא לבד. אבל במציאות של ימנו, כאשר זירת ההתחרשות היא באתרי הכרויות ללא דמי מנוי, הכל הריי יכול להיות. וגם אני, במרדף אין סופי אחרי האהבה. מזדהה עם שירו של ביאליק והופך אותו להימנון. 

שני גולן -בת 35 מתל אביב, עורכת דין.
מריאנה דייץ -בת 32 מבאר שבע, גרושה פלוס ילד, מתאמת מערכות איכות.
דנה בן ארי -בת 29, ממיאמי
אל עדידה – בת 33 מתל אביב, מאפרת מקצועית

ולסיום, רגע לפני שאתם צופים בפרק 1 אהבה חדשה עונה 2, אני חייב לסיים את הכתבה בציטוט שירו של ביאליק ואם ישאלך המלאך. שיר שהוא כולו קינה לאהבה שמסתתרת ומבוששת להגיע. ומה נאחל לקראת סדרה שכולה יחסים ואנשים – לחיים האהבה. 

וּבַלֵּילוֹת הַצְּנוּעִים שֶׁבִּתְחִלַּת כָּל-חֹדֶשׁ,

בְּהִתְפַּלֵּל הָעוֹלָם עֲלֵי פְגִימַת הַלְּבָנָה,

הִיא מִתְרַפְּקָה בִכְנָפָהּ עֲלֵי שַׁעַר הָאַהֲבָה,

מִתְרַפֶּקֶת, דּוֹפֶקֶת וּבוֹכִיָּה בַחֲשָׁאי,

וּמִתְפַּלְּלָה עַל-הָאַהֲבָה."

צפו בווידאו לקראת שידור אהבה חדשה פרקים מלאים לצפייה ישירה עונה 2 לשנת 2022 ערוץ 13