טופס 1350 מס הכנסה מעודכן רשות המיסים

מודעות גוגל

טופס אתר הטפסים של ישראל ! הגולשים מוזמנים לפנות אלינו בשאלות ותשובות בנושאי התוכן של האתר , איתור כספים אבודים , ליווי בנושא מימוש זכויות רפואיות ואיתור טפסים.

שירות לעורכי דין – חישובי ריבית מורכבים , בדיקת פוליסות ביטוח ושירותי בקרה כלכלית

טופס אתר הטפסים של ישראל ! מאות טפסים בכל תחומי החיים ! מורידים טפסים עם הנחיות ללא תשלום tofes.info

מודעות גוגל
טופס 1350 מס הכנסה מעודכן רשות המיסים 

בתאריך 12/07/2018 עדכנה רשות המיסים את טופס 1350 מס הכנסה . באמצעות טופס 1350 מגישים את דוח השנתי לשנת המס 2017  ומדווחים על מיסוי הכנסה לפי סעיף לפי פקודת מס הכנסה . מדובר באחד הטפסים החשובים במערך תשלומי המיסים של מדינת ישראל 

טופס 1350 מס הכנסה מעודכן להורדה 

תפקיד הטופס : נספח לדוח השנתי לשנת המס 2017  מיסוי הכנסה לפי פקודת מס הכנסה

כיצד להשתמש בטופס טופס 1350 מס הכנסה מעודכן והאם כדאי להגיש אותו לבד ללא התייעצות עם יועץ מס או רואה חשבון  ?   התשובה לשנו היא שחשוב ואף חובה להתייעץ עם איש מקצוע לפני הגשת דוח שנתי למס הכנסה על מנת שלא לבצע טעויות בדיווח למס הכנסה ולהינות ממקסימום החזרי מס הכנסה כפי שמאפשרות תקנות המס , הטבות מס הכנסה לשכירים ועצמאים שחלקם אף זכאים במקרים מסוימים לקבל מענק עבודה מס הכנסה שלילי במקרה של מיעוט הכנסות חייבות במס ( הכנסות פחות הוצאות ). 

טופס מס הכנסה מספר 1350 להורדה והדפסה למחשב 

לחצו על תיאור הטופס והוא ייפתח בלשונית נפרדת המאפשרת צפייה בטופס , הורדה טופס למחשב או הדפסה ישירה של הטופס היישר מאתר הטפסים של ישראל . באתר תוכלו למצוא עוד עשרות טפסים של רשות המיסים , טפסים של ביטוח לאומי למימוש זכויות ואפשרות לבצע איתור כספים אבודים הר הכסף

טופס מס הכנסה מספר 1350 להורדה

למי מיועד טופס 1350 מס הכנסה דוח שנתי לשנת המס 2017 

הטופס מיועד לבעל מניות מהותי בחברה שסכום המשיכות המצטבר שלו עלה ביום כלשהו בשנת המס וביום כלשהו בשנת המס שלפניה על 100,000 שקל חדש . 

 

טופס 1350 מס הכנסה מעודכן להורדה

טופס 1350 מס הכנסה מעודכן להורדה

עוד באתר הטפסים של ישראל טפסים להדפסה מימוש זכויות ביטוח לאומי איתור כספים 

מודעות גוגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1 × five =